+370 655 49909
Autorizacija:
Jubiliejinis MIRRA superkonkursas pasiekė finalą
12 vasario 2018

Jubiliejinis MIRRA superkonkursas pasiekė finalą :). 
Nugalėtojos įvardintos, pageidavimai išaiškinti, o išsirinktos dovanėlės jau iškeliavo į paštą. 
Netrukus parašysime, kokias priemones išsirinko mūsų konkurso nugalėtojos ir kodėl būtent jas? 
O kiek vėliau paprašysime jų pasidalinti savo įspūdžiais - koks poveikis, ar tiko ir ar pateisino lūkesčius? 
Galbūt tai taps geriausia rekomendacija rinktis vieną ar kitą kremą? 
Sekite mūsų naujienas!

MIRRA_Facebook.jpg

Pasidalinti
25.09.17
Mieli MIRRA salono lankytojai,
kviečiame Jus į ATVIRŲ DURŲ DIENĄ spalio 3 d. nuo 10 iki 19 val. Čia Jūsų lauks aibė patrauklių pasiūlymų ir malonių staigmenų!
Plačiau
25.09.17
Mielieji,
Kviečiame Jus į naują sveikatos paskaitų ciklą "Tausokime sveikatą". Jūsų laukia pažintis su natūralaus sveikatos stiprinimo pagrindais, žinios apie įvairių organizmo sistemų funkcionavimą ir daug naudingų patarimų apie tai, kaip atsikratyti varginančių negalavimų. Sykiu sužinosite daug įdomaus apie profilaktinės bei sveikatinamosios paskirties MIRRA priemonių naudojimo ypatumus.
Plačiau
12.09.17
Mielos kaunietės, jei svajojate apie profesionalias grožio paslaugas už prieinamą kainą, dabar turite puikią progą: rugsėjo 21 d. MIRRA grožio salonas Kaune skelbia KOSMETOLOGO DIENĄ!
Plačiau
16.06.17
Mielieji,
Pristatome Jums naują MIRRA kaupiamųjų nuolaidų sistemą. Nuo šiol, įsigiję plastikinę KLIENTO KORTELĘ, visoje mūsų prekybos sistemoje galėsite  naudotis mažesniu kainų tarifu, o sykiu - kaupti nuolaidas. Kortelę galite įsigyti jau sekančio apsipirkimo metu!
Plačiau
23.05.17
Mielos šiaulietės, dalinamės su Jumis aktualia informacija. MIRRA salone Šiauliuose, Stoties g. 12 - 3 rytoj vizituos biochemikė Lidija Kliukovskaja. Specialistė teiks konsultacijas VISĄ DIENĄ, todėl, jei turite nusiskundimų dėl sveikatos ar pageidaujate išsitirti sveikatos būklę profilaktiškai, suskubkite užsirašyti.

Telefonas registracijai:
(8 41) 52 42 06
Plačiau
28.04.17
Mielos vilnietės, MIRRA grožio salonas Vilniuje gegužės mėnesį skelbia akciją - net 20% nuolaidą PRAŠMATNIAUSIAI grožio procedūrai su ikrais odai atjauninti. Jei norite patirti ryškesnį  grožio ir jaunatvės atgaivinimo efektą nei kada nors anksčiau, nepraleiskite progos išmėginti šį malonų ir superveiksmingą grožio ritualą. Juk ikrai odai - lyg motinos pienas kūdikiui - pats geriausias maistas!
Plačiau
27.03.17
Mielos sveiko grožio puoselėtojos, Kaune įsikūręs natūraliosios kosmetikos salonas MIRRA gegužės 12-ąją skelbia KLIENTŲ DIENĄ.  
Jūsų laukia daug malonių staigmenų: nemokamos kosmetologo konsultacijos ir odos diagnostika, įspūdingos nuolaidos kosmetikai ir grožio procedūroms. Maloniai kviečiame apsilankyti!
Plačiau