+370 655 49909
Autorizacija:
SENJORŲ dienos
17 balandžio 2018

Balandžio 17, 18 ir 19 kompanijoje MIRRA - senjorų dienos. Visiems senjorams šiomis dienomis bus taikoma papildoma 10% nuolaida visai produkcijai, o naujiems klientams - nemokamos NUOLAIDŲ kortelės. Nepamirškite pasidalinti šia žinia su savo pažįstamais senjorais! Lauksime Jūsų Vilniuje, A. Jakšto g. 13, nuo 10 iki 19 val.
Pasidalinti
13.04.18
DĖMESIO, KONKURSAS!!! Pavasaris įsibėgėja, pats metas pradėti LIEKNĖJIMO MARATONĄ!!! Funkcinės mitybos sistema MIRRA SILUET padės padailinti kūno siluetą SVEIKAI ir LAAABAI SKANIAI. Vienai iš Jūsų mes padovanosime vakarinių kokteilių rinkinį LIEKNUMO FORMULĖ. Jums tereikia parašyti, KODĖL BŪTENT JUMS turi atitekti šis prizas. O mes, įvertinę motyvacijos svarumą, išrinksime prizininkę. P.S. Vakariniai "alkio priepuoliai" dažnai tampa didžiausia lieknėjimo kliūtimi. Maistingasis vakarinių kokteilių rinkinys LIEKNUMO FORMULĖ užtikrins sotumo jausmą vakarienės ir viso vakaro metu, todėl įveikti šią kliūti bus kur kas lengviau :)
Plačiau
08.03.18
Štai taip mes sutikome savo 20-ąjį gimtadienį - su šampano taurėmis ir giedromis pavasarinėmis šypsenomis :). Klientės nepagailėjo komplimentų ir šilčiausių linkėjimų, o mūsų "archyvaras" ėmė ir užfiksavo kai kurias akimirkas atminčiai.
Plačiau
12.02.18

Jubiliejinis MIRRA superkonkursas pasiekė finalą :). 
Nugalėtojos įvardintos, pageidavimai išaiškinti, o išsirinktos dovanėlės jau iškeliavo į paštą. 
Netrukus parašysime, kokias priemones išsirinko mūsų konkurso nugalėtojos ir kodėl būtent jas? 
O kiek vėliau paprašysime jų pasidalinti savo įspūdžiais - koks poveikis, ar tiko ir ar pateisino lūkesčius? 
Galbūt tai taps geriausia rekomendacija rinktis vieną ar kitą kremą? 
Sekite mūsų naujienas!

MIRRA_Facebook.jpg

Plačiau
25.09.17
Mieli MIRRA salono lankytojai,
kviečiame Jus į ATVIRŲ DURŲ DIENĄ spalio 3 d. nuo 10 iki 19 val. Čia Jūsų lauks aibė patrauklių pasiūlymų ir malonių staigmenų!
Plačiau
25.09.17
Mielieji,
Kviečiame Jus į naują sveikatos paskaitų ciklą "Tausokime sveikatą". Jūsų laukia pažintis su natūralaus sveikatos stiprinimo pagrindais, žinios apie įvairių organizmo sistemų funkcionavimą ir daug naudingų patarimų apie tai, kaip atsikratyti varginančių negalavimų. Sykiu sužinosite daug įdomaus apie profilaktinės bei sveikatinamosios paskirties MIRRA priemonių naudojimo ypatumus.
Plačiau
12.09.17
Mielos kaunietės, jei svajojate apie profesionalias grožio paslaugas už prieinamą kainą, dabar turite puikią progą: rugsėjo 21 d. MIRRA grožio salonas Kaune skelbia KOSMETOLOGO DIENĄ!
Plačiau
16.06.17
Mielieji,
Pristatome Jums naują MIRRA kaupiamųjų nuolaidų sistemą. Nuo šiol, įsigiję plastikinę KLIENTO KORTELĘ, visoje mūsų prekybos sistemoje galėsite  naudotis mažesniu kainų tarifu, o sykiu - kaupti nuolaidas. Kortelę galite įsigyti jau sekančio apsipirkimo metu!
Plačiau