Autorizacija:

Viskas, ką norėjote sužinoti apie kompaniją MIRRA

Kompanija MIRRA – tai:

 • Rusijos natūralios kosmetikos gamintoja nuo 1996 metų.
 • Nuosava gamybos bazė Valstybiniame moksliniame taikomosios mikrobiologijos centre, moksliniame Obolensko miestelyje. 
 • Unikali produkcija, sukurta pažangiausių technologijų ir kosmetologijos bei farmaceutikos žinių pagrindu. 
 • Nanotechnologijos ir patentuoti išradimai.
 • 100% atitikimas valstybiniams techniniams standartams bei jų normatyviniams dokumentams.

Per savo gyvavimo metus kompanija MIRRA pelnė nepriekaištingą reputaciją, vartotojų lojalumą ir simpatijas. O viskas prasidėjo dar tolimais 1996 metais...

Būtent tais metais ir buvo įkurta kosmetikos kompanija Mirra-liuks, pirmoji Rusijoje sujungusi produktų kūrimą, gamybą ir prekybą per nuosavą distributorių tinklą. Mūsų įmonės "gimtinė" - Valstybinis taikomosios mikrobiologijos mokslinių tyrimų institutas (šiandien - Valstybinis mokslinis taikomosios mikrobiologijos centras) moksliniame miestelyje Obolenske.  

Tais pačiais metais dienos šviesą išvydo ir prekės ženklu Mirra-liuks pažymėta produkcija: balzamai MIRRALGIN, REVENTON, ALLERON. Vartotojai aukštai įvertino jų efektyvumą, todėl netrukus jie tapo pardavimų lyderiais ir neužleidžia savo pozicijų iki šiol. 

Negana to, mes niekada negaminome paprastos kosmetikos. Mūsų produkcija - tai kosmeceutika, sukurta kosmetologijos ir farmaceutikos žinių pagrindu, todėl ir jų efektyvumas bei nauda yra didesni.

Beje, tais pačiais 1996 metais sąvoka "kosmeceutika" taip pat buvo įtraukta į "Aiškinamąjį parfumerijos ir kosmetikos žodyną".

1997 metai - pirmasis MIRRA "know-how"

Niekada neužmigti ant laurų - tai vienas svarbiausių mūsų principų. Todėl ypatingą dėmesį mes skiriame moksliniams tyrimams ir nuolatiniam kosmetikos priemonių tobulinimui. Taigi 1997 metais mūsų mokslo skyrius pristatė pirmąjį MIRRA "know-how" - rotorinio - kavitacinio emulgavimo technologiją. Šios technologijos dėka gaunamos kremų emulsijos, kurių dalelės (mikroemulsijos) net 500 kartų mažesnės už odos ląstelę. Submikroninio dydžio dalelės užtikrina transderminį  efektą arba didelę skvarbą. 

1999 metai - antrasis MIRRA "know-how"

1998-1999 metai pasižymėjo apdovanojimų gausa ir profesionalios biotechnologų bendruomenės pripažinimu. Juk būtent šiuo laikotarpiu mes vieninteliai iš visų Rusijos kosmetikos kompanijų gavome prestižinius mokslinius B. D Beliajevo, M. P. Čiumakovo ir I. N Blochinos diplomus. 

1999 metai - naujo novatoriško produkto - kosmetinių liposominių gelių - gamybos pradžia. Šiais metais atidarėme ir pirmąją savo kompanijos atstovybę Europoje (Šveicarijoje). 

2002 metai - pirmasis ISO sertifikatas

2002 metais kompanija MIRRA oficialiai patvirtino aukščiausią savo produkcijos kokybę ir atitikimą griežtiems pasauliniams standartams - mes gavome sertifikatą ISO 9001:2000. Beje, tapome pirmaisiais tarp visų Rusijos kosmetikos gamintojų!

Kitas reikšmingas tų metų įvykis - naujos profesionaliosios kosmetikos linijos paleidimas į rinką. Tai produkcija, pažymėta prekės ženklu MIRRA PROFESSIONAL, sukurta specialiai grožio industrijos profesionalams. Netrukus ją pripažino geriausi kosmetikos salonai. 

2003 metai - trečiasis MIRRA "know-how"

2003 metais buvo sukurta trečioji reikšminga inovacija - naujos kartos kosmetikos preparatai su natyviniais (neseparuotais) ikrais. Netrukus šį "know-how" užpatentavome, todėl su pasididžiavimu pabrėžiame, kad stovime prie naujosios krypties ištakų Rusijoje.

2004 metai - ELEGANCE by PIERRE CARDIN

Šiais metais pradėjome bendradarbiavimą su garsiuoju aukštosios mados kūrėju Pjeru Kardenu. Jis deramai įvertino mūsų produkciją ir davė sutikimą prisidėti prie naujos ekskliuzyvinės vyrų kosmetikos linijos kūrimo. Mes drauge rinkome komponentus bei aromatus kosmetikos linijai su ikrais ELEGANCE by Pierre Cardin. Linija gyvuoja iki šiol ir turi puikią paklausą. 

2008 metai - dekoratyvinė kosmetika

2008 metai mūsų kompanijai tapo išties reikšmingi. Kodėl?

Visų pirma, nuo 2006 metų mes aktyviai vystėme ir pozicionavome savo prekės ženklą, kad šis tobulai atitiktų laiko dvasią. 2008 metais šis procesas priartėjo prie pabaigos, kurį vainikavo naujas pavadinimas MIRRA, jau pamėgtas milijonų klientų.   

Antra, tais pačiais metais mes pradėjome naują kryptį - dekoratyvinės kosmetikos gamybą. Kosmetikos liniją kuria ir vysto geriausi Europos bei Rusijos gamintojai.  

Trečia, pradėjome aktyviai dalyvauti savo pramonės šakos parodose, kaip antai COSMOPROF, InterCharm, Baltic Beauty. Mums buvo skirtos premijos World Fashion Awards, LUXURY Brand Awards, taip pat "Aromat goda" ir nacionalinė premija "Mano kosmetika".

Ketvirta, būtent 2008 metais MIRRA pradėjo aktyvią veiklą internete - sukūrėme savo interneto svetainę. Kiek vėliau sukūrėme paskyras socialiniuose tinkluose ir kanalą YouTube, kuriuos šiandien aktyviai naudojame savo kosmetikos populiarinimui ir bendravimui su klientais.

Viso per šiuos metus MIRRA:

 • gavo daugiau nei 60 tarptautinių apdovanojimų;
 • dalyvavo dešimtyse parodų visame pasaulyje;
 • atidarė daugiau nei 140 filialų Rusijoje, NVS, Baltijos šalyse, Čekijoje, Slovakijoje, Turkijoje, Bulgarijoje, Vokietijoje, Japonijoje.


2014-2018 m. m. strategija


2014 metai dar vienas reikšmingas laikotarpis kompanijos MIRRA istorijoje. Juk būtent tais metais buvo patvirtinta nauja 5 metų kompanijos plėtros strategija.

 • Naujų šiuolaikiškų brend-zonų atidarymas įvairių miestų prekybos centruose ir prekės ženklo žinomumo didinimas.
 • Asortimento plėtra ir naujų produktų, atitinkančių nanokosmetikos reikalavimus, įvedimas į rinką.
 • Projekto "Ekspansija" vystymas - užkariaujame naujas šalis ir rinkas.
 • Bendradarbiavimo su distributoriais programų tobulinimas.