+370 655 49909
Autorizacija:

Naudinga žinoti

Dieninis kremas-fluidas

Dieninis kremas-fluidas

Kremo-fluido receptūra ir technologija sukurta sutinkamai su „aukso pjūvio“ principu – universaliuoju proporcijų ir ciklų harmonijos dėsniu.  

Unikalus MIRRA išradimas apsaugotas patentu Nr. 2290170. 

Išskirtinis GOLD LINE privalumas – sudėtyje esantys raudonieji ir juodieji ikrai su visais apvalkalėliais (žuvų kolageno šaltiniu), ikrų zolis ir specialios ikrų frakcijos (lipidai, aminorūgštys, oligopeptidai, nukleino rūgštys).

Unikalus MIRRA išradimas apsaugotas patentu Nr. 2232587. 

Biologiškai aktyvios medžiagos sugrupuotos į tikslinio poveikio kompleksus pagal sinergijos principą, kad veikdamos išvien stiprintų viena kitos poveikį. Užtikrina neprilygstamą efektyvumą kovoje su visais ankstyvo senėjimo požymiais.     

Aktyvi ir turtinga lengvo dieninio kremo formulė:

- atstato natūralų odos drėgmės balansą;

- saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių, tame tarpe UV spindulių, ir neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį;

- normalizuoja mikrocirkuliaciją ir grąžina veidui sveiką atspalvį.

Sudėtis: vanduo, simondsijų ir kakavos aliejai, juodieji ir raudonieji ikrai, ikrų zolis, simulgelis, titano dioksidas, elastomeras; sausmedžių, verbenų, dviskiaučių ginkmedžių ekstraktai, paprastųjų kaštainių, liepžiedžių ir vynuogių kauliukų ekstraktai, monogliceridai, emulginas, ciklopentosiloksanas, epofenas, dihidrokvercetinas, vitaminas E, snapučių eterinis aliejus, kvapų kompozicija, katonas.

Fluidai (nuo lotyno k. žodžio fluidis – tekantis, srovenantis) – tai naujos kartos kosmetikos priemonės, išsiskiriančios lengva šilkine tekstūra, užtikrinančia greitą ir tolygų pasiskirstymą ant odos, ilgalaikį ir veiksmingą drėkinimą be riebalinio blizgesio efekto. 

Unikalų drėkinamąjį „kremą-stebuklą“ lengvos emulsijos pagrindu 1952 metais sukūrė chemikas Grahamas Vulfas, įkvėptas savo mūzos – žmonos Dianos. Kremas, pavadintas „Grožio fluidu“, ir kitos pagal jo pavyzdį sukurtos kosmetikos priemonės pelnė didžiulį pasisekimą. Per keletą metų fluidų gamyba tapo viena iš populiariausių kosmetikos priemonių gamybos pakraipų Europos žemyne, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Australijoje ir Pietų Amerikoje.

Dėl lengvutės tekstūros fluidą galima padengti labai plonu sluoksniu, primenančiu šilko šydą. Sudėtyje esantys drėkinamieji ir maitinamieji komponentai, taip pat vitaminų ir antioksidantų kompleksai palaiko odą išpuoselėtą, sveiką ir skaisčią.  

Unikalus maitinamasis kompleksas, sudarytas iš lašišinių ir eršketinių žuvų ikrų bei ikrų zolio – tai nepakeičiamų aminorūgščių, baltymų, lipidų, visų riebaluose tirpių vitaminų (A, E,. D, K, F) ir būtiniausių mikroelementų šaltinis. Užtikrina visavertį odos ląstelių maitinimą ir palaiko jų gyvybinę veiklą, dovanoja skaistumą ir sveiką atspalvį. 

Antioksidantų kompleksas, sudarytas iš vitamino E, epofeno (kofermento Q10 struktūrinio analogo) ir vaistinių augalų ekstraktų) saugo ląsteles nuo ardomojo laisvųjų radikalų poveikio. Stabdo lipidų oksidacijos procesus, aktyvuoja ląstelių kvėpavimą, užtikrina energijos apykaitą, neleidžia odai nuvysti anksčiau laiko.

Drėkinamasis kompleksas, sudarytas iš kakavos ir simondsijų aliejų bei liepžiedžių polisacharidų CO-2 ekstrakto, sudaro ant odos paviršiaus apsauginę drėgmę sulaikančią plėvelę, normalizuoja epidermio lipidinę sudėtį. Neleidžia odai prarasto drėgmės dėl nepalankių aplinkos veiksnių – vėjo, temperatūros pokyčių ir saulės spindulių – poveikio.

Kapiliarų apsaugos kompleksas, sudarytas iš paprastųjų kaštainių, verbenų bei dviskiaučių ginkmedžių ekstraktų ir kakavos aliejaus, stiprina kraujagysles ir neleidžia išryškėti kapiliarų piešiniui ant odos. Veikdami išvien, aktyvieji komponentai gerina kraujotaką, aktyvuoja limfotaką, pašalina paburkimą. Oda atgauna glotnumą, prisipildo energijos ir tiesiog atgyja.  

Titano dioksidas ir simondsijų aliejus – puikūs gamtinės kilmės UV filtrai. Padailina odos mikroreljefą, švelniai koreguoja pigmentines dėmes. 

Dėl turtingos sudėties ir lengvos šilkinės tekstūros Dieninis kremas-fluidas puikiai tinka tiek veido ir dekoltė odos priežiūros procedūroms atlikti rytais, tiek gaivinamosioms bei maitinamosioms procedūroms dienos metu. Dėl matinančių ir šviesą atspindinčių dalelių, įtrauktų į sudėtį, priemonę galima naudoti kaip makiažo pagrindą.