+370 655 49909
Autorizacija:

Naudinga žinoti

Balzamas MIRRALGIN

Balzamas MIRRALGIN


Balzamas nuo skausmo Nr. 1.
Visų laikų favoritas, garsėjantis "stebuklingu" poveikiu! Patikimas pagalbininkas uždegimo ir skausmo, sumušimo ir traumos, nušalimo ir nudegimo atvejais. Ypač veiksmingai naikina mėlynes.


Jei dirbate fizinį darbą, aktyviai sportuojate ar tiesiog gyvenate judrų gyvenimo būdą, kartais neišvengiamai patiriate traumų. Sumušimai, patempimai, išnirimai, regis, ne patys didžiausi fiziniai sužalojimai. Kaip dažnai į juos numojame ranka, manydami, kad praeis savaime! Tačiau negydomi jie palieka pėdsaką kūne. Ne veltui sakoma, kad senatvėje visos jaunystės ir net vaikystės traumos primena apie save. Mūsų kūno ląstelės turi atmintį, kurios saugyklose kaupia informaciją apie kadaise patirtą žalą. Beje, judrūs vaikai, dūkdami namuose ar lauke, taip pat dažnai prisidaro bėdų. Nespėjai sužiūrėti, o jau atsitrenkė į aštrią spintos briauną ar nukrito nuo supynių. Jei norite išsaugoti sveikas galūnes iki gilios senatvės, kiekvieną traumą privalote išsigydyti.


Ne visos traumos sunkios... todėl kartais užtenka švelnių, bet neabejotinai veiksmingų priemonių, kuriose gamtos dovanos sujungtos su pažangiausiomis mokslinėmis technologijomis. Viena iš tokių – Balzamas nuo skausmo MIRRALGIN. Paskirstytas ant sumuštos vietos balzamas ne tik mikliai panaikina mėlynes, pašalina paburkimą ar kraujosruvą, bet ir apsaugo nuo traumų pasekmių, kurios gali lydėti visą gyvenimą. 

Balzamas MIRRALGIN yra kompanijos MIRRA amžininkas ir neabejotinas lyderis, daug kartų apdovanotas diplomu „Maskvos kokybė“. Reguliarių apklausų apie produkcijos kokybę metu nepriklausomi platintojai vienareikšmiškai pabrėžia šios priemonės privalumus. Balzamas lengvai prasiskverbia pro odos barjerą ir veikia giluminiuose odos sluoksniuose bei audiniuose po jais — poodžio ląstelyne, raumenyse, sąnariuose. 


Dėl ypatingos transderminės technologijos balzamo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos lengvai prasiskverbia pro odos barjerą ir veikia giliuosiuose odos sluoksniuose bei  audiniuose po jais — poodžio ląstelyne, raumenyse, sąnariuose. 

MIRRALGINAS mažina padidėjusį audinių jautrumą, normalizuoja vietinę mineralų apykaitą, gerina kapiliarinę  kraujotaką, šalina audinių paburkimą, skatina hematomų rezorbavimąsi, nuskausmina ir  atpalaiduoja raumenis, slopina niežulį bei sausumo pojūtį. 
Puikiai tinka sportiniam bei sveikatinamajam masažui.

AKTYVIEJI KOMPONENTAI
Itin veiksmingos Balzamo MIRRALGIN formulės pagrindas – specialiai atrinktų eterinių aliejų kompleksas. 

Vaistinių melisų ekstraktas pasižymi nuskausminamuoju, spazmolitiniu, žaizdų gijimą skatinančiu poveikiu. 

Veiksmingas naujos kartos antioksidantas ir antihipoksantas epofenas – kofermento Q10 struktūrinis analogas - saugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio ir padeda joms „kvėpuoti“. Ši funkcija ypač svarbi traumų atvejais, kai sumažėja audinių ląstelių aprūpinimas deguonimi ir energija.

Fosfono rūgšties druskos atkuria vietinę mineralų apykaitą, normalizuoja kalio ir natrio pasisavinimą. Dėl to sumažėja audinių paburkimas ir pagerėja mikrocirkuliacija traumų pažeistose vietose. 
Melisų triterpenai ir fosfono rūgšties druskos taip pat saugo sąnarius ir kremzles.


NAUDOJIMAS

Plonu sluoksniu tepti švarią odą. Naudoti pagal poreikį. Iš karto po traumos, išryškėjus "mėlynėms", galima tepti kas valandą, vėliau galima sumažinti iki kelių kartų per dieną.


Jei kamuoja sąnarių skausmas, balzamu patariama įtrinti ne tik sąnarius, bet ir visą stuburą bei pėdas. Tai padės sustiprinti nuskausminamąjį balzamo poveikį.


O jei vargina osteochondrozė, reikėtų įtrinti krūtinės ląstą ir nugarą. Tai paskatins organizmo valymosi procesą, sumažins skausmą bei uždegimą.


Balzamą galima naudoti nagams stiprinti - reguliariai tepti nagus ir aplinkinius audinius. Ši procedūra sustiprins nagus, sumažins sluoksniavimąsi.


Balzamas slopina paauglių kojų augimo skausmus, atsirandančius dėl hormonų pusiausvyros pokyčių organizme.


Negalima nekreipti dėmesio į vaikų traumas. Užteptas ant sumuštos vietos balzamas ne tik mikliai sumažins paburkimą ar kraujosruvą, bet ir apsaugos nuo nepageidaujamų pasekmių, nes neišgydytos vaikystės traumosvyresniame amžiuje gali išsivystyti į įvairias ligas.

 

Veikliosios medžiagos: vitaminas F, melisų ekstraktas; arbatmedžių, kiparisų, gvazdikėlių, muskatinių šalavijų, eukaliptų, monardų ir mėtų eteriniai aliejai; etidrono rūgšties druskos, beta karotenas, epofenas.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS

Itin veiksmingos terapinės Balzamo MIRRALGIN formulės pagrindas – specialiai atrinktų eterinių aliejų kompleksas. 


Balzamo receptūra pastaraisiais metais buvo atnaujinta. Naujojoje receptūroje atsirado vaistinių melisų ekstraktas, pasižymintis nuskausminamuoju, spazmolitiniu, žaizdų gijimą skatinančiu poveikiu. 


Į MIRRALGINO sudėtį taip pat įtrauktas epofenas ir fosfono rūgšties kalio bei natrio druskos. 


Epofenas – tai kofermento Q10 struktūrinis analogas, antioksidantas ir antihipoksantas, saugantis ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio ir padedantis joms „kvėpuoti“. Tai labai svarbu traumų atvejais, kai sumažėja audinių ląstelių aprūpinimas deguonimi ir energija. 


Fosfono rūgšties druskos atstato vietinę mineralų apykaitą, normalizuoja kalio ir natrio pasisavinimą. Dėl to sumažėja paburkimas ir pagerėja mikrocirkuliacija traumų pažeistose vietose. 


Melisų triterpenai ir fosfono rūgšties druskos taip pat saugo sąnarius ir kremzles.


Gvazdikėlių eterinis aliejus nuskausmina, gydo žaizdeles. Rekomenduojamas esant reumatui, artritui, neuralgijoms, sumušimams.


Arbatmedžių eterinis aliejus slopina bakterijų ir virusų veiklą, stiprina imunitetą.


Eukaliptų eterinis aliejus saugo nuo infekcijų ir uždegimo, slopina raumenų ir reumatinius skausmus, gydo nudegimus, sumušimus, sužeidimus.


Monardų eterinis aliejus – vienas iš ekskliuzyvinių kompanijos MIRRA priemonių komponentų – pasižymi ryškiomis antimikrobinėmis, antivirusinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis, stiprina imunitetą.


Kiparisų eterinis aliejus padeda esant infekcijoms, reumatui. Atpalaiduoja spazmus, gerina kraujotaką, venų tonusą, išjudina limfą.


Muskatinių šalavijų eterinis aliejus nuskausmina, mažina uždegimą. Rekomenduojamas esant reumatui, artritui, audinių patinimui, ilgai negyjančioms žaizdoms.


Pipirmėčių eterinis aliejus slopina infekcijas, nuskausmina, ramina. Rekomenduojamas esant reumatui, strėnų gėlai, sąnarių ir raumenų skausmui, sumušimams, kraujosrūvoms. Dermatologijoje naudojamas suerzintos, inkštiruotos odos priežiūrai, dermatito, egzemų, dilgėlinės gydymui.


Vitaminas F — augalinių aliejų polinesočiosios riebalų rūgštys. Stiprina imuninę sistemą, slopina uždegimų ir alergijų požymius.


Beta karotenas padeda greičiau gyti žaizdoms, pašalina audinių sausumą ir pleiskanojimą, saugo nuo kenksmingo UV spindulių poveikio.

 

KLINIKINIŲ TYRIMŲ REZULTATAI

Balzamo MIRRALGIN efektyvumą įrodė daugybiniai klinikiniai tyrimai. 2008 metų spalį Maskvos grožio medicinos centre EKLAN buvo tiriamas balzamo efektyvumas šalinant hematomas ir skausmingus pojūčius mezoterapinių preparatų įvedimo vietose. Tyrime dalyvavo 20 moterų nuo 35 iki 65 metų amžiaus su senatviniais odos pakitimais. Pacientėms į odą buvo įvedamas homeopatinis kolagenas. Balzamas MIRRALGIN buvo paskirtas naudoti praėjus valandai po injekcijos ir vėliau tepti kas valandą. Tyrimas parodė, kad mezoterapinių injekcijų metu susidariusios mėlynės (hematomos) naudojant balzamą liko minimalios, „neišsiliejo“ ir visiškai išnyko ketvirtą-penktą parą. Tuo tarpu kontrolinėje grupėje, nenaudojusioje MIRRALGIN, jos išnyko tik po dviejų savaičių.


Nustatyta, kad reguliariai naudojant priemonę (po du kartus per dieną vieną mėnesį) pusei pacienčių sumažėjo patinimai paakiuose ir kraujagyslių piešinio ryškumas odoje teleangiohektazijų pasireiškimo vietose.


Tyrimo išvadose konstatuojama, kad Balzamas MIRRALGIN - tai itin veiksminga reabilitacijos priemonė po mezoterapijos procedūrų, padedanti greitai pašalinti hematomas, patinimą ir paraudimą. Balzamą MIRRALGINrekomenduojama pradėti naudoti iš karto po procedūrų (daugiausia - praėjus valandai) ir tepti kas valandą mezoterapinių preparatų įvedimo srityse.


Taip pat rekomenduojama naudoti balzamą kaip reabilitacinę priemonę po plastinių operacijų.


Pastebėtas teigiamas balzamo poveikis sergantiesiems atopiniu dermatitu. Novosibirsko vaikų ligoninėje atlikti tyrimai parodė, kad balzamas padeda sumažinti uždegimą židiniuose esant odos išsausėjimui ir niežuliui. Raminamasis priemonės poveikis 50 proc. ligonių pasireiškė jau po 20-30 minučių, priešuždegiminis – 5-6 parą, minkštinamasis – 2-3 parą. Nustatyta, kad balzamas taip pat padeda normalizuoti mikrocirkuliaciją pažeidimo židiniuose, skatina regeneracijos procesus dermoje ir epidermyje.


Naudojant balzamą paūmėjusiam medžiagų apykaitos ir distrofiniam poliartritui gydyti buvo pastebėta, kad po trijų savaičių ligoniams ėmė nykti tinimas, paraudimas ir skausmas pakenktų sąnarių srityje, pagerėjo periferinė kraujotaka.


Ištirtas ir balzamo poveikis sergantiesiems įvairiomis judėjimo-atramos aparato ligomis – artritais, sinovitais, podagra ir kt. Pastebėta, kad balzamas mažina patinimą, paraudimą bei skausmingus pojūčius, gerina kapiliarinę kraujotaką pažeistų sąnarių srityje.


Taip pat įrodyta, kad Balzamas MIRRALGIN - veiksminga pagalbos priemonė po didelių fizinių krūvių. Klinikiniuose tyrimuose dalyvavo sportininkai - įvairių Rusijos rinktinių atstovai. Nustatyta, kad balzamas veiksmingai mažina hematomas, paburkimą ir uždegimą, skausmingus pojūčius raumenyse, sąnarius gaubiančiuose ir juosiančiuose audiniuose.