Autorizacija:

Naudinga žinoti

Aknės atsiradimo priežastys, požymiai ir korekcija. Serija ANTI-AKNĖ

Aknės atsiradimo priežastys, požymiai ir korekcija. Serija ANTI-AKNĖ

   

  PSO nuo 2000 metų pripažino aknė liga – tokia pat kaip angina, gripas ir pan. Tai labai sunki odos liga, kurios gydymas reikalauja tikėjimo ir kantrybės, o pirmieji rezultatai išryškėja maždaug po pusmečio nuo gydymo pradžios.


  Praėjusiais metais buvo nuspręsta sukurti visiškai naują kosmetikos priemonių seriją ANTI-AKNĖ, kad ji būtų iš tikrųjų veiksminga, pagrįsta moksliškai.


  Aknė – tai sisteminė, lėtinė liga. Riebi oda nėra pakankama priežastis aknei atsirasti – spuogai gali pažeisti bet kurio tipo odą, tiesiog riebią “puola” dažniau.


  Aknės požymiai

  išsiplėtusios poros (dėl to ji panaši į “apelsino žievelę”), dėl didesnio riebalų išsiskyrimo pasireiškia odos blizgesys. Priglaudus prie odos sugeriamą popierėlį ar servetėlę matyti riebaliniai atspaudai. Riebi oda atsparesnė žalingam aplinkos poveikiui, jai nebaisus prastas oras (vėjas, šaltis, karštis). Riebioje odoje vėliau išryškėja raukšlės.

  Beje, populiariausia tarp gyventojų – mišri oda (su T formos riebia zona).

   

  Riebalinės liaukos, gaminančios odos sebumą, yra epidermio dariniai. Jos tiesiogiai susijusios su plaukų folikulais. Suaugusio žmogaus oda per parą vidutiniškai išskiria iki 20 gr odos riebalų.

   

  Odos riebalai (sebumas) – tai lipidų mišinys. Užsikimšusiose riebalinėse liaukose susidaro palankios sąlygos ant odos nuolat gyvenantiems mikroorganizmams tarpti. Tai daugiausia grybeliai ir bakterijos (propionibacterium acnes), kurie įprastinėmis aplinkybėmis nesukelia nemalonumų, bet ėmę masiškai daugintis išprovokuoja uždegimą ir skatina spuogų susidarymą.

   

  Inkštirai (komedonai) – tai neuždegiminiai elementai, susidarantys dėl plaukų folikulų angų užsikimšimo. Jie skirstomi į “uždarus”, neturinčius išėjimo į odos paviršių, ir “atvirus” komedonus, kurie atrodo kaip gelsvai juosvi taškeliai.


  KAS YRA AKNĖ?

  AKNĖ (spuogai) – tai chroniškas recidyvuojantis susirgimas, išsivystantis dėl pernelyg aktyvaus odos riebalų išsiskyrimo ir padidėjusių riebalinių liaukų užsikimšimo, dėl kurio išsivysto uždegimas.


   

  AKNĖS KOREGAVIMO UŽDAVINIAI:

 • PROFILAKTIKA (palaikomoji priežiūra);

 • ŪMINIŲ SIMPTOMŲ PAŠALINIMAS (kompleksinis poveikis biocheminiu lygmeniu)
 •  

  AKNĖS ATSIRADIMO PRIEŽASTYS IR KOREKCIJA

  Aknės atsiradimo priežasčių esama daug ir įvairių, kaip antai hormoniniai pokyčiai, riebalinio sekreto perprodukcija, patologiniai riebalinio sekreto sudėties pakitimai, stresas, pernelyg intensyvus saulės spindulių poveikis.

   

  I Hormonų pusiausvyros sutrikimas. Hormonai skatina riebalinių liaukų aktyvumą ir sekreto produkciją. Be to, dėl jų poveikio pakinta riebalinio sekreto sudėtis. Kalbama konkrečiai apie dihidrotestosteroną – vyriškąjį lytinį hormoną.  Už šio hormonus sintezę iš testosterono yra atsakingas fermentas 5α–reduktazė Fermentas pradeda pernelyg aktyviai skatinti dihidrotestoterono išsiskyrimą. Tai gali pasireikšti tiek vyrams, tiek moterims.

   

  KOREKCIJA

  Šiuo atveju reikėtų mažinti odos riebalų išsiskyrimą (tam tiks sebumo kiekį reguliuojantys faktoriai, kurie blokuoja 5α–reduktazės išsiskyrimą: augaliniai aliejai, kurių sudėtyje esama gama linolio riebalų rūgšties, azelaino rūgštis, siera, cinko druskos ir cinko oksidas, fitoestrogenai ir t.t.)


  Antra, reikia atstatyti epidermio barjerą ir normalų odos riebalų klampumą (augalinių aliejų nesočiosios riebalų rūgštys, tinkami emolientai).

   

  Naujosios MIRRA kosmetikos linijos ANTI-AKNĖ sudarytojai į produktų sudėtį įtraukė komponentus, aktyviai veikiančius visas spuogų ligos atsiradimo priežastis.

   

  II Hiperkeratinizacija. Tai yra riebalinės liaukos – plauko folikulo suragėjimas, tame tarpe veikiant androgenams (daugiausia - testosteronui): riebalinių liaukų latakuose sustorėja sluoksnis suragėjusių odos ląstelių, kurios slenka į viršų greičiau nei įprastai ir užkemša kanalą. Kai kurie dermatologai hiperkeratinizacijją laiko pagrindine aknės išsivystymo priežastimi.

   

  KOREKCIJA


 • Riebalinių liaukų latakų valymas (absorbcija, valymas, šveitimas: įvairūs šveitikliai, priemonės su papainu, vaisių rūgštimis).
 •  

 • Hiperkeratozės pašalinimas (keratolitikai: azelaino rūgštis, papainas, vaisių rūgštys ir kt.).
 • Šiuo atveju negalima naudoti stiprių keratolitikų, šiurkščių šveitiklių. Poveikis turi būti labai švelnus, nes bet koks šiurkštus pažeidimas ar šiurkščių komponentų kontaktas su odos paviršiumi sukels eilinį uždegimą. Tuomet paaiškės, kad vieną uždegimą mes stengiamės gydyti kitu uždegimu, o taip neturėtų būti.

   

  III NORMALIOS ODOS BIOCENOZĖS PAKITIMAS dėl sąlyginai patogeninių bakterijų Propionibacterium acnes gyvybinės veiklos sutrikimo, kurį paprastai sukelia odos paviršiaus terpės pakitimai: rūgštinės mantijos ir epidermio barjero pažeidimai. Į šiuos reiškinius oda reaguoja uždegiminių procesų suaktyvėjimu. Bakterijų kolonijos laimi mūšį dėl išlikimo ir pradeda sparčiai daugintis.

   

  Reikia pažymėti, kad šios bakterijos nuolat gyvena ant odos paviršiaus, bet problemų kyla tuomet, kai jų skaičius viršija normą. “Sąlyginai patogeninėmis” jos vadinamos todėl, kad atlieka ir aibęnaudingų funkcijų – antai padeda suskaidyti trigliceridus į riebalų rūgštis. Riebalų rūgštys, į kurias bakterijos suskaido trigliceridus, ir sudaro vadinamą “rūgštinę mantiją”, kuri saugo odą nuo bakterijų svetimkūnių.

   

  KOREKCIJA

  Atminkite, kad odos mikrofloros pusiausvyros sutrikimas nėra pagrindinė aknės išsivystymo priežastis, tad “blogųjų” bakterijų išnaikinimas (ypač – antibiotikų terapija) aknės problemos neišspręs, o tik duos laikiną apgaulingą rezultatą. Išnaikinę bakterijas sutrikdysite riebalų rūgščių susidarymo procesą ir šitaip tik pagilinsite problemą. Maža to, sunaikintų bakterijų vietą gali užimti stafilokokas, kuris komplikuos infekciją. Taigi, Propioni bakterijos mums naudingos, tačiau riebalinės seborėjos atveju pridaro daug žalos, nes apsigyvenusios riebalinių liaukų kanaluose turi puikias sąlygas daugintis. Čia jos maitinasi – iš riebalų išsiurbia trigliceridus, kuriuos vėliau perdirba į riebalų rūštis. Tačiau riebalų rūgštys esti dviejų rūšių – skystos (kaip antai linolio, linoleno, oleino ir kt.) ir tvirtos (stearino, palmitino). Jos visos įeina į mūsų odos riebalų sudėtį. Bakterijos, išsiurbdamos trigliceridus iš riebalų, išskiria riebalų rūgštis ir odos riebalai tampa nelydūs (t.y. sunkiai lydomos konsistencijos). Jei paprastai riebalai laisvai pasišalindavo iš odos porų beiriebalinių liaukų, tai tapę nelydžios konsistencijospasišalinti nebegali ir užkemša poras. Šitaip bakterijoms susidaro dar palankesnės sąlygos daugintis. Jų gyvybinės veiklos produktai dirgina supančius audinius ir kyla uždegimas.

   

  NORMALIOMIS SĄLYGOMIS Propioni bakterijos ramiai sau gyvena odos paviršiuje, O SYKIU ATLIEKA APSAUGINĘ FUNKCIJĄ – NELEIDŽIA DAUGINTIS KITOMS PATOGENINĖMS BAKTERIJOMS. Todėl negalima į jas žiūrėti kaip į priešus ir daryti spaudimą antibiotikais. bet vos tik mes sudarome joms nepalankias sąlygas – pvz., naudodami agresyvius odos valiklius, prausiklius ir pan. - Tuomet, ieškodamos sau maisto – trigliceridų - jos migruoja į kitas sritis. Didžiausia trigliceridų koncentracija yra būtent riebalinių liaukų kanaluose. neišmanydami šių procesų mes nenoromispatys jas tensuvarome.

   

  Padidėjus Propioni bakterijų kiekiui kyla uždegiminis procesas, kurį reikia sustabdyti. Šiuo tikslu naudojami du metodai:


 • priešuždegiminė terapija pasitelkus augalinius ekstraktus, azelaino rūgštį, sierą, cinko druskas ir cinko oksidą, vitaminą PP irkt.;
 •  

 • normalios mikrofloros pusiausvyros atstatymas ir apsauginio odos potencialo aktyvavimas pasitelkus bakteriofagus, augalinius ekstraktus, probiotikus ir t.t.).
 •  

  PAGRINDINĖS AKNĖS PRIEŽASTYS IR SIMPTOMAI:

  • PADIDĖJĘS ODOS RIEBALŲ IŠSISKYRIMAS;
  • HIPERKERATOZĖ;
  • MIKROFLOROS PUSIAUSVYROS SUTRIKIMAS;
  • VIETINIS UŽDEGIMINIS PROCESAS.

  Siekiant geriausių rezultatų, reikia veikti visas keturias aknės atsiradimo priežastis. Ką mes galime jums pasiūlyti?


  Susipažinkite su mūsų ilgalaikių mokslinių tyrimų ir testavimo rezultatais.


  Profilaktikos etape tikslinga naudoti tris naujosios programos ANTI-AKNĖ priemones, skirtas palaikomajai (profilaktinei) priežiūrai. Tai reiškia, kad šias priemones naudojame kasdien, nepraleisdami ir nesutrikdydami naudojimo kurso.


  Profilaktinę programą sudaro šios priemonės:


  Valomosios putos 

  Putojanti valomoji priemonė, pagaminta švelnių PAM pagrindu. Lengvai prasiskverbia į riebalinių liaukų kanalus ir surenka suragėjusias ląsteles. Putos švelniai nuvalo odos paviršių, nepažeisdamos epidermio barjero. Slopina riebalinių liaukų veiklą, profilaktiškai saugo nuo aknės, normalizuoja odos mikrofloros sudėtį.

   

  Pagrindiniai komponentai:

  • Cinkas - reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, veikia baktericidiškai;
  • Pieno rūgštis - keratolitikas;
  • Kraujažolių ir ramunėlių ekstraktai- mažina odos riebalų išsiskyrimą, normalizuoja mikrofloros sudėtį;
  • Švelnios PAM- valo odą.

  Ši priemonė turi ne tik valomąjį, bet ir lengvą terapinį poveikį.

   

  Tonikas riebalų išsiskyrimui reguliuoti


  Tai beveik tas pats Tonikas jaunai odai, kurio gamyba neseniai nutraukta. Šių produktų sudėtis beveik identiška, bet esama kai kurių svarbių skirtumų. Naujasis Tonikas praktiškai universalus, tik sustiprintos specifinės jo savybės, padedančios kovoti su riebaline seborėja. Čia žymiai padidintas cinko druskų kiekis, pridėtas manukų aliejus, įtrauktas vitaminas PP ir dar vienas labai įdomus komponentas – alantoino ir metionino eteris.

   

  Tonikas riebalų išsiskyrimui reguliuoti gali būti naudojamas ne tik kaip riebios odos priežiūros, bet ir kaip jauninamosios terapijos priemonė.

   

  SUDĖTIS

  Vitaminas B3 (dar žinomas kaip niacinamidas arba vitaminas PP) – energizatorius. Šis komponentas tiesiog nepakeičiamas organizmo ląstelių metabolizmui, o su oda daro tikrus stebuklus, - nelygu koncentracija.

   

  Taip pat:

  • dalyvauja daugiau nei 200 fermentinių procesų.
  • stiprina barjerines odos funkcijas;
  • dalyvauja odos drėkinime;
  • skatina kolageno sintezę;
  • šviesina odą / išlygina odos toną;
  • reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, veiksmingas esant aknei (mums tai itin svarbu).

   

  Kaip matome, vitaminas B3 veiksmingas kaip jauninamosios terapijos ir priešuždegiminė priemonė. Oda jį gerai toleruoja, retai pasitaiko padidėjusio jautrumo atvejų.

   

  Alantoino acetilmetioninas – plačiai žinomas preparatas. Tai alantoino kompleksas su aminorūgšties metionino junginiu, kurio sudėtyje esama sieros. Aminorūgšties metionino organizmui reikia didelio kiekio metabolizmo reakcijoms vykdyti. Odai jis tiesiog nepakeičiamas. Šiame junginyje jis susietas su alantoinu, todėl užtikrina priešuždegiminį poveikį ir normalią odos keratinizaciją – tai yra atstato būtent tuos procesus, kurie esant aknei pažeidžiami. Kitaip tariant, šio junginio padedami mes normalizuojame visus odoje vykstančius procesus. Tai yra puikus keratolitikas, padedantis normalizuoti ir mikrocirkuliaciją.

   

  Manukų eterinis aliejus

  Tai augalinės kilmės biologiškai aktyvių medžiagų lobynas, neseniai pradėtas naudoti kosmetologijoje. Europoje jis dar menkai žinomas. Manuka – tai vadinamasis Naujosios Zelandijos arbatmedis. Manukų eterinis aliejus – plataus naudojimo spektro priemonė, išsiskirianti terapinėmis savybėmis: antimikrobinėmis,antioksidantinėmis, antiseptinėmis, antivirusinėmis, antihistamininėmis ir kt. Mus domina antioksidantinės, priešuždegiminės, antibakterinės, niežulį mažinančios šio aliejaus savybės.


  Daugybiniai tyrimai parodė, kad Manukų eterinio aliejaus antibakterinis ir antivirusinis poveikis net 20 kartų stipresnis nei arbatmedžių.

   

  Manukų eterinis aliejus – vienas iš nedaugelio (greta levandų, ladano, miros, arbatmedžių), kurį terapiniais sumetimais galima saugiai tepti ant odosgryną.

   

  Jis ne tik nedirgina odos, bet net ir mažina jos jautrumą. Šį eterinį aliejų produkto kūrėjai įvedė į kosmetikos priemonės sudėtį kaip medžiagą, kuri mažina odos jautrumą ir slopina uždegimines reakcijas.

   

  Kremas – putėsiai riebaliniam blizgesiui pašalinti


  Šis produktas pakeitė drėkinamąjį Kremą gelį su alavijų sultimis ir medetkomis. Kompanija nusprendė, kad senojo produkto sudėtis buvo nepakankamai veiksminga aknės profilaktikai. Kremo gelio sudėtis buvo šiek tiek pakeista, sustiprintos kai kurios jo savybės ir štai turime naują puikų gaminį – Kremą-putėsius riebaliniam blizgesiui pašalinti.

   

  POVEIKIS:

  • Aktyviai drėkina ir pašalina sudirgimą:
  • Suteikia odai matinę faktūrą ir saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių;
  • Saugo nuo aknės išsivystymo.

   

  SUDĖTIS:


  Medetkų ir varnalėšų ekstraktai, manukų eterinis aliejus, spygliuočių chlorofilo pasta - reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, veikia baktericidiškai;


  Inulinas padeda sudaryti palankią terpę normaliai odos mikroflorai;


  D-pantenolis drėkina;pentileno glikolis - puikus drėkiklis, alternatyva glicerinui, kurio įtraukti į anti-aknė kosmetikos sudėtį nepatariama, o pentileno glikolis, kaip parodė daugybiniai tyrimai, pasižymi ir antibakteriniu poveikiu;


  izoamilo kokoatas- t.y. fermentuotas aliejus, biotechnologijų produktas, pagamintas „gerųjų“ mikroorganizmų pagalba;


  ryžių sėlenų aliejus– puikus antioksidantas, visokeriopai puoselėjantis ir jauninantis odą, padedantis sulaikyti drėgmę.


  Kaolinas (baltasis molis) ir boro nitridas pašalina riebalinį blizgesį ir suteikia odai matinę faktūrą.


  Į sudėtį įtrauktas ir specialiai anti-aknė kosmetikai skirtas antioksidantų kompleksas, sudarytas iš Rona Care AP, dihidrokvercetino ir vitamino E.


  Vitaminas PP ir inulinas skirti aknės profilaktikai. 


  Liniją INTENSIVE taip pat papildė dvi naujos ANTI-AKNĖ serijos priemonės, skirtos intensyviai spuogų pažeistos odos priežiūrai. INTENSYVAUS POVEIKIO PREPARATAI SKIRTI NE PROFILAKTIKAI, O AKTYVIAI KOVAI SU AKNĖS APRAIŠKOMIS IR PADEDA VEIKSMINGAI SUMAŽINTI JOS PASEKMES.

   


  NORMALIZUOJANTI GELIO KAUKĖ


  POVEIKIS:

  • Pastebimai sumažina bėrimą spuogais;
  • Pašalina odos riebalų perteklių;
  • Pašalina sudirgimą;
  • Silpnina spuogų ligos pasekmes.

   

   

  SUDĖTIS:


  Gysločių ir dilgėlių ekstraktai, manukų eterinis aliejus, azelaino rūgštis, cinko druskos – reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, veikia baktericidiškai;


  Alantoino acetilmetioninas – reguliuoja sebumo išsiskyrimą, veikia keratolitiškai ir priešuždegimiškai (kitaip tariant, visi pažeisti procesai, veikiantys odoje, ima normalizuotis);


  Fermentuotas žaliosios arbatos aliejus (fermentuotas aliejus – biotechnologijų produktas; jį sudaro praktiškai laisvos riebalų rūgštys, nes fermentavimo metu bakterijos Pseudozyma sp. „suėda“ gliceriną) – atstato epidermio barjerą ir apskritai labai palankiai veikia mūsų organizmą;


  Vitaminai E, PP ir F;


  Rona Care AP - antioksidantas.

   

  KOREGAVIMO BALZAMAS vietiniam naudojimui

   

  POVEIKIS:

  • Pastebimai sumažina bėrimą spuogais;
  • Silpnina spuogų ligos pasekmes;
  • Saugo nuo uždegimo išsivystymo.

   

  SUDĖTIS:

  Kompleksas Ac. Net, ugniažolių ir apynių ekstraktai, manukų eterinis aliejus, spygliuočių chlorofilo pasta– reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, veikia baktericidiškai;


  D-pantenolis, pentileno glikolis, obuolių ir pieno rūgšties eteriniai – drėkikliai;


  Alantoino acetilmetioninas - reguliuoja sebumo išsiskyrimą, veikia kaip keratolitikas ir priešuždegiminė priemonė;


  Glikolio rūgštis – reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, valo odą, atnaujina viršutinį odos sluoksnį (veikia kaip keratolitikas), baktericidinė ir priešuždegiminė priemonė;


  Vitaminai E ir PP - antioksidantas;


  Dihidrokvercetinas, saldymedžių ekstraktas - puikios priešuždegiminėsmedžiagos, kaolinas- sugeria odos nešvarumus ir riebalų perteklių, padeda odai apsivalyti.


  Kompleksas Ac.net – tai trijų aktyvių komponentų mišinys, skirtas riebios, į aknę linkusios odos kompleksiniam gydymui.


  Kompleksas Ac.net – tai pirmasis biologiškai aktyvus komponentas, kuris probleminės odos gydymo problemas sprendžia kompleksiškai, kaip antai:

  mažina hiperseborėją;

  mažina hiperkeratinizaciją;

  slopina uždegimą.

   

  Kompleksas skirtas odos būklei normalizuoti jau pradiniais aknės raidos etapais. Kompleksą sudaro oleanolio ir nordihidrogvajareto rūgštys, įtrauktos į osmosinio gelio sudėtį.

   

  Oleanolio rūgštis, gaunama iš alyvmedžio vaisių, biochemiškai reguliuoja odos riebalų susidarymą.


  Nordihidrogvajareto rūgštis slopina keratinocitų atsiskyrimą ir šitaip atstato normalią odos keratinizaciją. Be to, ji veikia priešuždegimiškai.


  Osmosinis gelis kontroliuoja bakterijų dauginimąsi.

   

  Taigi, turime labai rimtai veikiantį komponentą, skirtą būtent lokalinei aknės korekcijai.

  Komplekso Ac.net efektyvumas įrodytas kliniškai.

   

  In vitro (laboratoriniai) tyrimai parodė, kad kompleksas:

  • slopina 5-α reduktazės veiklą;
  • slopina keratinocitų dalijimąsi;
  • veikia priešuždegimiškai;
  • slopina bakterijų ir grybelių veiklą.

   

  In vivo (klinikiniai) tyrimai parodė, kad kompleksas:

  • reguliuoja sebumo išsiskyrimą;
  • slopina sąstovio ir uždegimo apraiškas;
  • veikia prieš Propioni Acnes.

   

  Apibendrinant reikia pažymėti, kad aknės problemą būtina spręsti kompleksiškai, veikiant visas jos susidarymo priežastis. taikant tinkamą, moksliškai pagrįstą priežiūros metodiką, pirmuosius rezultatus galima išvysti jau po kelių savaičių. Tačiau tvarus poveikis paprastai pasireiškia ne mažiau kaip per 28 dienas – t.y. per pilną ląstelių atsinaujinimo ciklą. Tai vidutinis terminas. Gydant aknę svarbiausia laikytis disciplinos – nepraleisti nė vienos dienos, antraip sutrikdysime veikliųjų medžiagų poveikį ligos priežastims.

   

  Pirmieji trys profilaktikai skirtIproduktai kuo puikiausiai tiks tiesiog jaunos, riebios, nebūtinai aknės pažeistos odos priežiūrai.

   

  Kad geriau suprastumėm, kaip naudoti serijos ANTI-AKNĖ priemones, MIRRA produktų vystytojai sudarė specialias priežiūros programas.

   

  RIEBIOS ODOS PRIEŽIŪROS PROGRAMA – SPUOGŲ LIGOS PROFILAKTIKA


  Kasdienė priežiūra   

  Valymas

   

   

  Valomosios putos

  2 kartus per dieną

  Ryte/vakare

  Tonizavimas

   

   

  Tonikas riebalų išsiskyrimui reguliuoti

  2 kartus per dieną

  Ryte/vakare

  Drėkinimas, riebalinio blizgesio pašalinimas, apsauginio odos potencialo aktyvavimas

   

   

  Kremas – putėsiai riebaliniam blizgesiui pašalinti

  1 kartą per dieną

  Ryte

  Normalizuojanti gelio kaukė

  1 kartą per dieną

  Vakare

   

  Intensyvi priežiūra

  1. Riebios odos priežiūra ir spuogų ligos profilaktika

  Gilus odos valymas

   

  Šveičiamoji kaukė – sorbentas su žaliąja arbata

  1-2 kartus per savaitę

  Maitinimas, riebalų išsiskyrimo reguliavimas

   

  Kurortinė kaukė

  1-2 kartus per savaitę

   

  1. Post-aknė

  Gilus odos valymas

   

   

  Šveičiamoji kaukė – sorbentas su žaliąja arbata

  1-2 kartus per savaitę

  -

  Post-aknė (audinių paburkimo mažinimas, sustandėjimų ir infiltratų pašalinimas

   

   

  Balzamas BIFIRON (puikiai normalizuoja mikrofloros sudėtį, labai padeda probleminei odai)

  1-2 kartus per savaitę

  naudoti, kol problema bus pašalinta

   

  Programa sudaryta vadovaujantis kompleksiniu požiūriu į aknės korekciją. Siekiama jokiais būdais nepažeisti odos ląstelių funkcionavimo ir nesutrikdyti mikrofloros pusiausvyros, o padėti odai pačiai pamažu dorotis su savo problemomis, tik šiek tiek koreguojant joje vykstančius procesus biocheminėmis priemonėmis.

  Sekantis etapas – bėrimo spuogais korekcija. Gamintojai pateikia kelias – pavienių spuogų korekcijos ir lengvo bei vidutinio sunkumo bėrimo - korekcijos programas.

   

  Bėrimo spuogais korekcijos programa (kursas – 4-6 savaitės)


  Kasdienė priežiūra pavienių spuogų pašalinimui

Valymas

 

 

Valomosios putos

2 kartus per dieną

Ryte/vakare

Tonizavimas

 

 

Tonikas riebalų išsiskyrimui reguliuoti

2 kartus per dieną

Ryte/vakare

Drėkinimas, matinės faktūros suteikimas, apsauginio odos potencialo aktyvavimas, mikrofloros pusiausvyros atkūrimas, riebalų išsiskyrimo normalizavimas

 

 

Koregavimo balzamas vietiniam naudojimui

2-4 kartus per dieną

Ryte/vakare

Vietiškai – bėrimo srityse

Kremas – putėsiai riebaliniam blizgesiui pašalinti

1 kartą per dieną

Ryte

Normalizuojanti gelio kaukė

1 kartą per dieną

Vakare


  Kasdienė priežiūra esant lengvam ir vidutinio sunkumo bėrimui spuogais

Valymas

 

 

Valomosios putos

2 kartus per dieną

Ryte/vakare

Tonizavimas

 

 

Tonikas riebalų išsiskyrimui reguliuoti

2 kartus per dieną

Ryte/vakare

Drėkinimas, matinės faktūros suteikimas, apsauginio odos potencialo aktyvavimas, mikrofloros pusiausvyros atkūrimas, riebalų išsiskyrimo normalizavimas

 

 

Gelio balzamas su bakteriofagais

1 kartą per dieną

Ryte

Vietiškai – bėrimo srityse

Kremas – putėsiai riebaliniam blizgesiui pašalinti

1 kartą per dieną

Ryte

Koregavimo balzamas vietiniam naudojimui

1 kartą per dieną

Vakare

Vietiškai – bėrimo srityse

Normalizuojanti gelio kaukė

1 kartą per dieną

Vakare

   

Atkreipkite dėmesį: į pastarąją įtrauktas ir garsusis Gelis su bakteriofagais. Tai sena MIRROS priemonė, kurios efektyvumas ištirtas ir patvirtintas klinikiniais tyrimais. Priemonė ištirtas Grožio medicinos centre EKLAN ir vėliau susilaukė labai puikių atsiliepimų iš naudotojų ir specialistų, todėl jį būtina įtraukti į programą. 

Gelis su bakteriofagais normalizuoja odos mikroflorą atrankos būdu slopindamas ligas sukeliančių bakterijų veiklą. Į gelio sudėtį įtrauktas kompleksas bakteriofagų, pasižyminčių specifiniu liziniu aktyvumu grupės patogeninių štamų atžvilgiu.

   

  BIOLOGIŠKAI AKTYVŪS MAISTO PAPILDAI

  Prieš keletą metų kompanija MIRRA atliko seriją tyrimų, skirtų išsiaiškinti, kaip biologiškai aktyvių maisto papildų vartojimas atsiliepia spuogų ligos eigai. Rezultatai – puikūs. Taigi kompleksinis požiūris į aknės gydymą aprėpia ir BAMP vartojimą. Tai yra grožis „iš vidaus“. Jeigu jūsų organizme vyksta kokie nors hormoniniai pokyčiai arba streso faktoriai, norint pasiekti gerų rezultatų vietinės korekcijos neužteks.


  INTENSYVI PRIEŽIŪRA

   

  Gilus odos valymas

   

   

  Fermentinis šveitiklis su papainu

  1-2 kartus per savaitę

  -

   

  Papildoma aknės korekcija biologiškai aktyviais maisto papildais (BAMP)

   

  Pirmasis kursas – BAMP vartojimas (ryte ir vakare)

   

   

   

   

  BAMP

  Tablečių/kapsulių per 1 kartą

  Kartų skaičius per dieną

  Kursas dienomis

   

  MIRRA-CINKAS

  MIRRADOL

  MIRRAVIT

  1

  3

  1

  2

  2

  2

  25

   

  Antrasis kursas (po 2-3 dienų pertraukos)

   

   

   

   

  MIRRA-CINKAS

  MIRRADOL

  1

  3

  2

  2

  25

   

   

   

  KOREGAVIMO BALZAMAS vietiniam naudojimui


  Aprašas:

  Nepakeičiama priemonė aktyviam tiksliniam poveikiui uždegimo židiniams. Kompleksiškai sprendžia aknės problemas, todėl greitai ir veiksmingai pašalina uždegimo pasireiškimo priežastis. Balzamo formulė sudaryta su atodaira į biocheminių uždegimo procesų ir paskesnio odos atstatymo sudėtingumą. Ypač veiksmingas pradiniame spuogų ligos vystymosi etape.


  Sudėtis: 

  vanduo, kaolinas, vitaminas PP, kompleksas Ac.Net (oleanolio ir nordihidrovajareto rūgštys osmosinio gelio sudėtyje), obuolių ir pieno rūgšties eteriai, daugiafunkcis drėkiklis pentilenglikolis, simulgelis, D-pantenolis, spygliuočių chlorofilo-karoteno pasta, alantoinas, aristofleksas, vitaminas E; manukų, apelsinų ir arbatmedžių eteriniai aliejai; ugniažolių ir apynių spurgų CO2 ekstraktai; glikolio rūgštis, saldymedžio šaknų ekstraktas, dihidrokvercetinas, kvapų kompozicija, fenonipas.


  Naudojimas:

  Tepti tiesiai ant uždegimo elemento ir naudoti pagal poreikį.

     Aprašas:

  Lengvas putėsių konsistencijos kremas – tobula kasdienės į spuogų susidarymą linkusios odos priežiūros priemonė.Rūpestingai atrinkti sorbentai, derinami su medetkų ir varnalėšų ekstraktais, reguliuojančiais riebalinio blizgesio išsiskyrimą, užtikrina odai matinę faktūrą ilgam laikui. Vitaminas PP, išsiskiriantis intensyviu priešuždegiminiu poveikiu, veikdamas išvien su probiotiku inulino, aktyvuoja apsauginį odos potencialą, padeda pašviesinti ir išlyginti odos paviršių. Biologiškai aktyvios medžiagos, esančios manukų eterinio aliejaus ir spygliuočių chlorofilo-karoteno pastos sudėtyje, veikia baktericidiškai ir skatina regeneraciją bei epitelizaciją. Komfortiška nekomedogeninė priemonė aknės profilaktikai!

   

  Sudėtis:

  vanduo, boro nitridai, ryžių sėlenų aliejus, ciklopentasiloksanas ir  dimetikono krospolimeras, vitaminas PP, izoamilo kokoatas (izoamilo spirito eteris, gaunamas iš cukrinių runkelių ir kokosų aliejaus riebalų rūgščių), daugiafunkcis drėkiklis pentilenglikolis, simulgelis, glicerilo stearato citratas, kaolinas, salicilo rūgšties eteris, natrio poliakrilato atvirkštinė emulsija (vanduo aliejuje) dimetikone, inulinas, D-pantenolis, metilo metakrilato kopolimeras, medetkų ir varnalėšų CO2 ekstraktai, spygliuočių chlorofilo-karoteno pasta, sausasis sojų ekstraktas (standartizuotas pagal izoflavonų kiekį), vitaminas E, manukų eterinis aliejus, Rona Care AP, dihidrokvercetinas, citrinos rūgštis, kvapų kompozicija, fenonipas.

   

  Poveikis:

  • aktyviai drėkina ir pašalina sudirgimą;
  • dovanoja odai matinę faktūrą ir saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių;
  • užtikrina aknės išsivystymo profilaktiką.

   

  Naudojimas:

  Lengvais judesiais paskirstyti ant nuvalytos veido ir kaklo odos. Naudoti pagal poreikį, galima ir kaip makiažo pagrindą.