Autorizacija:

Naudinga žinoti

Koregavimo gelis paburkimui po akimis pašalinti

Koregavimo gelis paburkimui po akimis pašalinti

Ne paslaptis, kad akys – tai ne tik išraiškingiausia, bet ir jautriausia bei pažeidžiamiausia mūsų veido dalis. Odos plotams aplink akis reikalinga itin delikati priežiūra pasitelkus specialias švelnias kosmetikos priemones. Vokų oda akimirksniu reaguoja į nesveiką gyvenseną, o šios reakcijos išdavos – mėlynės, tamsūs ratilai, "maišeliai“  po akimis, vokų uždegimas – gali netikėtai pasireikšti kiekvienam iš mūsų. 

Padidėjusį vokų odos jautrumą lemia tam tikri ypatumai, skiriantys ją nuo likusios kūno odos:

 

mažesnis epidermio ląstelių eilių skaičius ir, atitinkamai, mažesnis raginio sluoksnio storis – maždaug 9 mikrometrai (kituose odos plotuose - 13-15 mikrometrų ir daugiau). Tai ypač pasakytina apie apatinio akių voko odos epitelio raginį sluoksnį;

 

didesnis kraujagyslių skaičius. Dermos paviršiaus kraujagyslių srityje neretai susidaro venų stazė (kraujo srovė sunkiau juda venomis), dėl kurios oda įgauna melsvą atspalvį. Ši būsena išryškėja esant pervargimui, chroniškam miego trūkumui, anemijai;

 

purus poodžio ląstelynas, praktiškai neturintis riebalinių ląstelių, kurių netrūksta kituose odos plotuose. Riebalinis audinys pasižymi gebėjimu absorbuoti drėgmę, tačiau po vokų oda dėl riebalinio sluoksnio trūkumo vandens perteklius neabsorbuojamas. Štai todėl padidėjus išgeriamų skysčių kiekiui pirmieji į vandens perteklių organizme reaguoja būtent vokai. Šis polinkis sulaikyti drėgmę, kitaip tariant – didelė hidrofilija – skatina paburkimų susidarymą, ypač esant pervargimui, inkstų ir širdies bei kraujagyslių ligų atvejais. Vokų, ypač apatinių, paburkimą taip pat gali sukelti limfos nutekėjimo sutrikimas.

 

Išvardinti epidermio ir jo raginio sluoksnio sandaros ypatumai susiję su barjerinių vokų odos funkcijų netobulumu.

 

Nedera pamiršti, kad esant tokiam pažeidžiamumui vokų odai tenka didžiulis krūvis! Mimikos krūvį, susijusį su emocijų raiška, sudaro iki 10 000 mirksimųjų judesių per dieną. Dėl to oda tamposi ir galų gale nuovargio bei senėjimo požymiai apyakių srityje išryškėja anksčiau nei kituose veido odos plotuose. Prie jų priskirtinas odos raukšlėtumas, viršutinio voko suglebimas ir taip vadinamos apatinio voko „išvaržos“. Tamsūs ratilai aplink akis, uždegimo pažeisti vokai, „maišeliai“ ir „žąsų kojelės“ akių kampučiuose negailestingai išduoda aplinkiniams mūsų amžių ir gyvenimo būdą. Taikstytis su šiuo liūdnu reiškiniu šiaip jau nesinorėtų. Bet mes ir nesirengiame to daryti!

 

Naujasis gaminys - Koregavimo gelis paburkimams po akimis pašalinti - padeda atsikratyti visos aibės problemų vokų odos srityje. Jis greitai pašalina maišelius po akimis, tamsius ratilus bei kitus nuovargio pėdsakus, aktyviai maitina, saugo odą ir ilgam aprūpina drėgme.

 

Kaip būtent naujasis Koregavimo gelis susidoroja su savo uždaviniais? Pagrindinius jo poveikio mechanizmai yra šie:

 

  • kraujotakos normalizavimas (sąstovio reiškinių minimizavimas);
  • limfotakos gerinimas;
  • kova su odos senėjimo požymiais (mimikos raukšlių susidarymu, odos elastingumo praradimu ir pan.).

 

Taigi gera kraujotaka ir sveika limfotaka – tai vokų srities srities sveikatos pagrindas ir pagrindinis mūsų tikslas kovoje su vokų paburkimu. Išsiaiškinę tikslą aptarkime komponentus, padėsiančius jį įgyvendinti.

 

Visi koregavimo gelio komponentai (tiek pagrindiniai, tiek pagalbiniai) veikia išvien visomis trimis nurodytomis kryptimis.

 

Didžiųjų pelžiedžių šaknų ekstraktas (beje, liposominis) siaurina venas, stiprina kraujagyslių sieneles, mažina kapiliarų pralaidumą ir trapumą, mažina trombų ir sąstovio reiškinių susidarymo tikimybę. Jo gydomąjį poveikį sinergiškai stiprina bei papildo tokie komponentai kaip izokvercetinas, hesperidino metilo chalkonas, askorbilo glikozidas; vitaminas К1, žaliosios arbatos, hibiskų, dobilų ir liucernų flavonoidai ir galokatechinai. Dėl šio kompleksinio poveikio audiniuose žymiai sumažėja skysčių išsiskyrimas, pašviesėja odos atspalvis, sumažėja paburkimas.

 

Koregavimo gelis ne tik gerina kraujotaką, bet ir skatina limfotaką. Specialus dipeptidas valyl-tryptophane didina limfos kanalo pulsuojančio modulio susitraukimų dažnį, o tuo pačiu skatina limfos nutekėjimą. Dėl to paspartėja skysčių pertekliaus pasišalinimas iš „maišelio“, o naujas skystis iš kapiliarų ne taip greitai patenka į šią sritį. „Maišeliai“ mažėja tiesiog akyse!

 

Margainių, alyvuogių aliejai, grantų sėklų CO2 koncentratas, lipopeptidas Pal-GQPR ne tik puikiai maitina, minkština ir drėkina vokų odą, bet ir kovoja su senėjimo požymiais – didina odos stangrumą bei elastingumą, - pašalina uždegimą. 


Linų sėmenų polisacharidai, laminarijos (natrio alginatas), vitaminas E, javų hidrolizatai standina („liftinguoja“) odą ir užtikrina patikimą apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio.

 

Koregavimo gelio sudėtyje yra specialus daugiafunkcis peptidų kompleksas, susidedantis iš trijų sudedamųjų dalių (lipopeptido Pal-GQPR, dipeptido valilo triptofano ir hesperidino metilo chalkono) skirtas būtent apsaugai nuo „maišelių“ po akimis susidarymo ir jų pašaliimui. Be to, šis peptidų kompleksas gerina odos tonusą, suteikia jai glotnumo ir stangrumo. Visas išvardintas savybes produkto kūrėjai patvirtino klinikinių tyrimų (priemonės efektyvumo testų) metu.

 

Rekomenduojamas gaminio naudojimo kursas – 2 mėnesiai.

Galų gale svarbu ir tai, kad gaminys laikomas originalioje rutulinėje pakuotėje, dėl kurios jį naudoti ne tik patogu, bet ir malonu.

 

Naudokite į sveikatą ir būkite gražios!