Autorizacija:

Naudinga žinoti

UMA-BALZAMAS su eršketinių žuvų ikrais - karališkas delikatesas odai

UMA-BALZAMAS su eršketinių žuvų ikrais

Jūs turbūt mėgstate delikatesus? Jūsų oda taip pat juos dievina. Tiesa, ji neturi skonio receptorių, kurie praneštų šeimininkei apie patiriamą malonumą. Tačiau lepindama savo odą išskirtinės maistinės vertės skanėstais ji netruks pastebėti puikius rezultatus: pastaroji atgaus jaunatvišką švytėjimą, sustandės, sustangrės, o jos reljefas taps pastebimai lygesnis.    

 

Juodieji ikrai jaunatvės šaltinis

Kosmetikos kompanija MIRRA nori pasidalinti su Jumis savo atskleista grožio paslaptimi: nėra geresnio delikateso odai už ikrus. Ikrai – tai vertingiausias maisto produktas bei unikalus kosmetikos komponentas.

 

Juodieji ikrai turi nuostabių jauninamųjų savybių, nes jų sudėtyje gausu svarbiausių odai baltymų, vitaminų ir mineralų, subalansuotų optimaliom proporcijom. Nustatyta, kad ikrai intensyviai aktyvuoja specialaus odos baltymo – kolageno – sintezės procesus. Kolagenas – tai vienas iš svarbiausių odos elementų, sudarantis apie 70% odos masės. Tai yra ląstelių sienelių ir vidinės struktūros sudedamoji dalis, nuo kurios priklauso odos tvirtumas. Ilgainiui kolageno kiekis odoje mažėja.

 

O štai dar viena netikėta ikrų savybė. Pasirodo, ikrų ląstelių konfigūracija atkartoja žmogaus odos ląstelių konfigūraciją, todėl jų jauninamasis poveikis toks stiprus. Tarkime, amžinatilsį Velso princesė Diana veidą tepdavo storu juodųjų ikrų sluoksniu. Ši procedūra padėdavo jai išsaugoti gaivią veido odą net ir sunkiausiais laikais, kai Didžiosios Britanijos karališkoji šeima pradėjo byrėti.

 

Ikrai UMA-BALZAMO sudėtyje

Pristatome Jums savo sukurtą šedevrą - UMA-BALZAMĄ, veiksmingą jauninamąją priemonę su juodųjų ikrų nukleininių rūgščių koncentratu. Net 10% balzamo komponentų sudaro eršketinių žuvų ikrų homogenatas, kurio sudėtyje esama nukleininių rūgščių - DNR ir RNR. Dėl unikalios formulės balzamas intensyviai aktyvuoja odos atjaunėjimo procesus, ypač regeneracijos, pripildo ląsteles gyvybinių jėgų, prisotina maitinamųjų medžiagų.


Unikali ikrų paruošimo technologija

Kompanija MIRRA sukūrė ir užpatentavo ypatingą ikrų homogenato (vienalytės substancijos) gamybos technologiją. Dauguma "ikrinės" kosmetikos gamintojų pasaulyje naudoja ikrų ištrauką, o Kosmetikos kompanija MIRRA pirmoji į kosmetikos priemonės sudėtį įvedė ikrus su visais apvalkalėliais (ikrų placenta). UMA-BALZAMAS – pirmoji pasaulyje kosmetikos priemonė, sukurta juodųjų ikrų homogenato pagrindu.

 

Ikrų apvalkalėliai, taip pat žinomi kaip ikrų placenta - vertingo žuvų kolageno šaltinis, nuo kurio ypač prikauso jauninamosios kosmetikos su ikrais savybės. Ikrų homogenato gamybos technologija - patentuotas kompanijos MIRRA išradimas. Homogenato paruošimo metu nenaudojamas terminis apdorojimas, todėl visos ikrų sudėtyje esančios vertingosios medžiagos išsaugomos 100%! 


UMA-BALZAMAS - greito kosmetinio poveikio kremas, išsiskiriantis ryškiu sedatyviniu poveikiu. Puikiai atstato odą, veikdamas giluminiuose odos sluoksniuose, kur vyksta ląstelių dalijimasis.

  

Taip pat įrodyta, kad balzamas stiprina vietinį imunitetą, gerina mikrocirkuliaciją, mažina kapiliarų sienelių pralaidumą. Oda atgauna gerą tonusą, sustangrėja ir suminkštėja, odos reljefas tampa lygesnis.

 

UMA-BALZAMAS tinka visų tipų odos priežiūrai. Priemonė mažina odos riebalų išsiskyrimą, nepažeisdama jos drėgmės pusiausvyros, sutraukia poras, todėl naudinga riebiai odai. Nedirgina odos dangalų ir nesukelia alerginių reakcijų.

 

Apdovanojimai

2013 metų lapkričio mėn. UMA-BALZAMAS su eršketinių žuvų ikrais buvo apdovanotas nacionaline premija „Mano kosmetika“, kurią įsteigė Rusijos parfumerijos ir kosmetikos gamintojų asociacija bei XX Tarptautinės parodos InterCHARM organizatoriai specialiai parodos jubiliejaus proga.

 

 

NAUDOJIMO YPATUMAI IR REKOMENDACIJOS

UMA-BALZAMAS - daugiafunkcė priemonė. Jis ne tik visokeriopai puoselėja odą, bet ir šalina odos trūkumus bei rūpinasi jos sveikata. Priemonės efektyvumo tyrimų rezultatai ir ilgamečio naudojimo praktika rodo, kad:

 

 1. UMA-BALZAMAS išsiskiria puikia savybe - palankiu poveikiu tiek riebiai, tiek sausai odai. Priemonė mažina odos riebalų išsiskyrimą, nepažeisdama jos drėgmės pusiausvyros, ir sutraukia poras, todėl naudinga riebiai odai. Ypač efektyvu naudoti po Šveičiamosios kaukės-sorbento su žaliąja arbata. Esant sausai odai UMA-BALZAMĄ rekomenduojama naudoti po 2-3 kartus per savaitę kaip papildomą priemonę odai tonizuoti, stangrinti ir minkštinti;
 2. Dėl intensyvaus regeneracinio poveikio balzamą galima naudoti nudegimo ir nušalimo padariniams mažinti, sužeidimų bei įdrėskimų gijimui skatinti. Pastebėta, kad kremas ypač efektyviai atstato odą po nudegimo;
 3. Naudojant šią priemonę galima apsisaugoti nuo randų susidarymo. Svarbiausia pradėti naudoti iš karto po sužeidimo. Derinys su balzamu BIOBALANS – ypač veiksmingas (padeda rezorbuotis randiniams pakitimams);
 4. Balzamas turi baktericidinių ir priešuždegiminių savybių. Esant odos spuogeliniam odos bėrimui jį rekomenduojama naudoti kartu (pakaitomis) su balzamu OBEREG;
 5. Nedirgina odos dangalų ir nesukelia alerginių reakcijų;
 6. Pastebėta, kad balzamas aktyviai stiprina kraujagysles, gerina mikrocirkuliaciją, mažina kapiliarų sienelių pralaidumą;
 7. Priemonė lengvai šviesina odą, sutraukia poras, išlygina smulkias raukšleles;
 8. UMA-BALZAMAS pasižymi aromaterapiniu poveikiu – tai yra ramina centrinę ir periferinę nervų sistemą;
 9. Balzamo aplikacijos taikomos manualinės terapijos, akupunktūros, akupresūros praktikoje;
 10. Balzamas naudojamas kaip veido kaukė. Nuvalytą veido odą reikia padengti storu sluoksniu ir po 10-15 minučių priemonės likučius (jei tokių esama) pašalinti servetėle. Ši procedūra veiksmingai sustandina („liftinguoja“) veido odą. Atlikti po 1-2 kartus per savaitę;
 11. Reguliariai naudojant UMĄ-BALZAMĄ jau po mėnesio veido piešinys kardinaliai pasikeičia!