Autorizacija:

Naudinga žinoti

Priemonės MIRRA su juodaisiais ir raudonaisiais ikrais.

Visavertė odos  priežiūra, veiksmingas senatvinių pakitimų koregavimas – tai svarbiausi  šiuolaikinės kosmetologijos uždaviniai. Esama daug jauninamosios priežiūros  programų, tačiau programos, kuriuose naudojama kosmetika su ikrais, visada  pasižymi didesne paklausa. Tai visai  suprantama, juk ikrai – brangus delikatesas, turintis didelę maistinę vertę. O  kuo vertingi ikrai kosmetologiniu atžvilgiu?

 

Visos jauninamosios  priežiūros programos skirtos odos senatvinių pakitimų prevencijai ir senėjimo  proceso atitolinimui. Šiuo atžvilgiu joms tenka susidoroti su daugeliu  sudėtingų uždavinių: atkurti pažeistą lipidinį epidermio barjerą, pagerinti  mikrocirkuliaciją, sustiprinti kraujagysles, padėti ląstelėms ir dermosmatriksui atsinaujinti, didinti antioksidantinės odos apsaugos sistemos  efektyvumą. Norint juos įgyvendinti pirmiausia reikia aprūpinti odą (ir visą  organizmą apskritai) biologiškai aktyvių medžiagų kokteiliu: aminorūgštimis,  makro- ir mikroelementais, polinesočiosiomis riebalų rūgštimis omega-3 iromega-6, vitaminais, augimo faktoriais, įvairiais antioksidantais ir t.t.

Šiuo atžvilgiu ikrai yra tobulas maitinamųjų medžiagų šaltinis: visi išvardinti komponentai juose subalansuoti tiksliomis proporcijomis.

 

Jauninamoji kosmetika MIRRA tinka  įvairaus amžiaus ir visų tipų odai. Ji aprėpia kasdienės ir intensyvios  priežiūros priemones, profilaktikos ir apsaugos priemones, taip pat elitinės kosmetikos  linijų priemones. Kosmetikos priemonės MIRRA sudarytos iš natūralių komponentų  – jūros gėrybių, eterinių aliejų, vaistinių augalų ekstraktų, vitaminų ir  mineralų. Jauninamosios pakraipos kosmetikoje plačiai naudojami lašišų ir  eršketų ikrai bei pienių DNR. Kompanija MIRRA labai didžiuojasi savo produktais  su ikrais, kurių gali pasiūlyti daugiau nei bet kuris kitas gamintojas.Laboratorijos mokslininkai sukūrė originalią tausojamąją sveikų (natyvinių)  ikrų perdirbimo technologiją (patento nr.2232587). Perdirbimo proceso metu nenaudojamas terminis apdorojimas,  todėl išsaugomos ir odos ląstelėms pristatomos visos vertingos maistinės  medžiagos, esančios ikrų sudėtyje.

 

Išskirtinės elitinės kosmetikos linijos GOLD LINE receptūros bei gamybos technologijos buvo formuojamos pagal "aukso pjūvio" principą arba visuotinį grožio ir harmonijos dėsnį, žinomą dar nuo Antikos laikų. Pastarasis padėjo daugeriopai sustiprinti grožio premonių veiksmingumą. Sinergiškai veikiančios patentuotų „funkcinių kompleksų“  (antioksidantinio, kapiliarus stiprinančio ir kt.) kompozicijos, esančios  jauninamųjų priemonių sudėtyje, padeda užkirsti kelią specifinėms problemoms,susijusiomis su aptartais odos senėjimo mechanizmais.

 

Kremų ir gelių su juodaisiais bei raudonaisiais  ikrais efektyvumą patvirtino nepriklausomose įstaigose atlikti tyrimai. Antai  Maskvos Grožio medicinos centre EKLAN prie Rusijos mokslų akademijos Centrinės klinikinės ligoninės buvo ištirtas kremo UMA-BALZAM, kurio sudėtyje esama  juodųjų ikrų homogenato, poveikis. Tiriamosios (moterys nuo 36 iki 49 metų)  pažymėjo, kad kremas turi tvarų drėkinamąjį poveikį ir pastebimai padidina odos  elastingumą.

 

Grožio medicinos centre EKLAN buvo ištirtas intensyviam maitinimui skirtos Kremo kaukės su lašišų ikrais efektyvumas.Tiriamosios – moterys nuo 38 iki 66 metų su pastebimais senatviniais odos  pakitimais, daugiausia nulemtais odos audinių maitinimo nepakankamumo – tai yraodos  tonuso bei elastingumo sumažėjimu, įvairaus ryškumo raukšlėmis, pilkšvu  veido atspalviu. Kremo kaukė buvo tepama ant švarios odos po du kartus perdieną 4 savaites. Po kurso buvo pastebėta, kad gerokai padidėjo odos drėgnis  bei elastingumas, oda tapo glotnesnė ir lygesnė, sumažėjo raukšlių gylis, odaįgavo sveiką jaunatvišką išvaizdą. Objektyvūs tyrimo metodai parodė, kad:

  • odos  elastingumas vidutiniškai padidėjo 41%,
  • kapiliarinė kraujotaka pagerėjo 28%
  • odos reljefas tapo lygesnis 28%
Šie duomenys byloja apie pastebimą odos  maitinimo pagerėjimą. Klinikinių tyrimų išvadose Kremo kaukę su lašišų ikrais  rekomenduojama naudoti kaip veiksmingą jauninamąją priemonę esant senatviniams  veido odos pakitimams.

 

Daugiau apie šio išskirtinio gaminio savybes, efektyvumo faktorius bei naudojimo ypatumus skaitykite straipsnyje KREMAS KAUKĖ SU LAŠIŠINIŲ ŽUVŲ IKRAIS.

Jei siekiate ryškaus ilgalaikio jauninamojo poveikio, rekomenduojame grožį puoselėti kompleksiškai. Jūsų dėmesiui - mūsų kosmetologų sukurta Jauninamosios priežiūros programa MIRRA, kurios efektyvumas ištirtas ir patvirtintas klinikiniais tyrimais. Programos efektyvumo pagrindas - kosmetikos su ikrais ir biologiškai aktyvių maisto papildų derinamas naudojimas.


Tame pačiame centre taip pat buvo ištirtas elitinės MIRRA GOLD LINE („Auksinės linijos“) priemonių poveikis.  Į šių priemonių sudėtį įtrauktas raudonųjų bei juodųjų ikrų homogenatas  ir specialios frakcijos. Tiriamosios daugiausia buvo moterys nuo 55 iki 65 metų.  Šiai amžiaus grupei būdingas pastebimas odos elastingumo sumažėjimas, gilios,  seniai susiformavusios raukšlės, katastrofiškas odos išsausėjimas ir  reparacinių odos funkcijų susilpnėjimas. Tyrimas truko 5 savaites. Buvo  naudojamas visas priemonių kompleksas – tai tinkamiausias būdas užtikrinti  kosmetikos poveikį bet kurio amžiaus grupės moterų odai.    


Gauti puikūs rezultatai:  

  • odos drėgnis padidėjo 2-3 kartus, 
  • kapiliarinė kraujotaka - 20-30%, 
  • elastingumas- 25-40%
  • raukšlių gylis sumažėjo 13-20%, 
  • odos pigmentacija - 5-15%. 
  • Visos tiriamosios pažymėjo ryškų standinamąjį (“liftingo”) efektą ir pastebimą odos  būklės pagerėjimą (“oda atrodo išpuoselėta, veidas – atsigavęs ir pailsėjęs”).

Kosmetikos priemonių efektyvumas buvo vertinamas pasitelkus šiuolaikinius  neinvazinius metodus (kutometriją, korneometriją, meksametriją, UV tyrimą su  SELS analize, lazerinę doplerinę floumetriją). Atliktų tyrimų rezultatai patvirtino kompleksinio kosmetinių ir  sveikatinamųjų priemonių naudojimo efektyvumą. Nustatyta, kad kosmetikos  priemonės MIRRA su raudonaisiais ir juodaisiais ikrais turi stiprų maitinamąjį,  drėkinamąjį bei atstatomąjį poveikį brandžiai odai ir rekomenduojamos naudoti intensyvaus poveikio reabilitacinėse ir jauninamosiose programose.   


DĖMESIO:

Jauninamųjų  priemonių MIRRA sudėtyje nėra komponentų, turinčių agresyvų stresinį poveikį  odai (tarkime, rūgščių, retinolio), hormonų, embrioninės kilmės organinių  preparatų. Priemonės neturi neigiamo šalutinio poveikio, nesukelia padidėjusio  odos jautrumo saulės spinduliams ir užtikrina tvarų rezultatą per kelis  naudojimo mėnesius.   

Jauninamosios priežiūros programa MIRRA

Pirmasis kursas – biologiškai aktyvių papildų vartojimas (ryte ir vakare)

 

 

 

Biologiškai aktyvūs maisto papildai (BAMP)

Tablečių/kapsulių skaičius vienam kartui

Kartų skaičius (per dieną)

Kursas (dienomis)

МIRRA-CINKAS

МIRRA-SELENAS

МIRRA-KALCIS

МIRRAVIT

1

1 arba 2

3

1

2

2

2

2

25

Antrasis kursas (po 2-3 dienų pertraukos)

Biologiškai aktyvių maisto papildų vartojimas + kosmetinės priežiūros kompleksas ANTI-AGE

 

 

 

МIRRA-CINKAS

МIRRA-SELENAS

МIRRA-KALCIS

МIRRAVIT

1

1 arba 2

3

1

2

2

2

2

25

Valomasis pienelisTonizuojamasis losjonas sausai odai,

UMA-BALZAMASPaakių kremas

 

ryte

 

Valomasis pienelisTonizuojamasis losjonas sausai odai,

Kremas kaukė su lašišinių žuvų ikraisPaakių kremas

 

vakare

 

Fermentinis šveitiklis

 

2 kartus per savaitę

 

 

 

   

 


Jauninamosios  programos efektyvumo tyrimų rezultatai:

Po dviejų programos taikymo kursų gauti štai tokie rezultatai:

·         Odos drėgmės lygis padidėjo 65 proc.;

·         Elastingumas padidėjo 52 proc.;

·         Pigmentacija  (hiperemija) sumažėjo 13 proc.;

·         Raukšlių gylis sumažėjo  20 proc.;

·         Kapiliarinė kraujotaka  suintensyvėjo 61 proc.


Taigi tyrimų metu buvo išaiškinti reikšmingi objektyvaus odos būklės pakitimo rodikliai. Nustatyta, kad padidėjo odos drėgnis ir  stangrumas, pagerėjo mikrocirkuliacija, sumažėjo kuperozės požymiai ir padailėjo odos paviršiaus reljefas (sumažėjo raukšlės). 


Pirmą kartą klinikinių  instrumentinių tyrimų metu buvo patvirtintas BAMP poveikio svarbiausiems odos būklės rodikliams efektyvumas:

·         Po pirmo kurso odos  elastingumas padidėjo 19 proc.;

·         Kapiliarinė kraujotaka  suintensyvėjo 57 proc.

Visos tiriamosios pastebėjo. Kad žymiai pagerėjo odos būklė. Taigi atliktų tyrimų rezultatai dar kartą patvirtino kompleksinio  kosmetikos ir sveikatos stiprinimo priemonių naudojimo efektyvumą.