Autorizacija:

Naudinga žinoti

Balzamas BIFIRON

Balzamas BIFIRON

Veiksminga patentuota uždegiminių odos reakcijų ir hiperkeratozės (odos suragėjimo) profilaktikos priemonė.

Pagrindinė BIFIRONO sudedamoji dalis yra biotechnologijų produktas – t.y. bifidobakterijų kultūros filtratas (BKF), gaunamas atskyrus kultūros skystį nuo bakterijų. Tai ypatingas, neįprastas balzamo komponentas. Kompanija MIRRA prieš keletą metų pirmoji kosmetologijos ir dermatologijos praktikoje pradėjo jį naudoti kaip aktyvų komponentą. BKF išsiskiria puikiomis maitinamosiomis savybėmis; jo sudėtyje esančios pieno ir acto rūgštys slopina patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi. Be to, ir pačios bifidobakterijos gamina ypatingas medžiagas – bakteriocinus, pasižyminčius plataus spektro antimikrobiniu poveikiu. 

Bifidobakterijų bakteriocinų ir medetkų bei pelynų terpenų kompleksas slopina patogeninės mikrofloros dauginimąsi uždegimo židiniuose; bioflavonoidai padeda pašalinti sudirgimą. Eterinių aliejų ir vitaminų kompleksas ramina, minkština ir tonizuoja odą. Patentuota biotechnologinė formulė aktyviai saugo odą ir padeda atkurti jos struktūrą ląstelių lygiu.

Balzamas BIFIRON padeda pašalinti nuotrynas, nuospaudas, pleiskanojimą, sugrubėjimą, sudirgimą ir saugo nuo jų atsiradimo. Hiperkeratozė dažnai išsivysto alkūnių srityje žmonėms, dirbantiems prie rašomojo stalo, taip pat ant pėdų, esant nuospaudoms, suskilinėjimams (balzamo veiksmingumą šiuo atveju įrodė klinikiniai sporto medicinos tyrimai - Rusijos sportininkų komandų patyrimas). Oda tose vietose sukietėja, sugrubėja, pleiskanoja ir atrodo negražiai. Hiperkeratozė galūnėse ir ant veido dažnai išsivysto vyresnio amžiaus žmonėms. Visais šiais atvejais labai padeda balzamas BIFIRON. Alkūnes ir kitus suragėjusios odos plotus reikia tepti ryte ir vakare. 

BIFIRON taip pat sėkmingai naudojamas spuogams gydyti, nes pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, padeda normalizuoti odos medžiagų apykaitą, pagerinti jos būklę.

Taip pat pastebėta, kad balzamas turi greitą teigiamą poveikį sausai ir jautriai odai, nes turi puikių kompleksą odai naudingų savybių: maitinamųjų (BKF), minkštinamųjų, priešuždegiminių (BKF, medetkų ir pelynų koncentratai, santalų aliejus), tonizuojamųjų (ladanas), reparacinių (snapučių aliejus), antioksidantinių (epofenas, beta karotenas, askorbo rūgštis, medetkų ir pelynų flavonoidai sudaro galingą antioksidantinį kompleksą) savybių. Profilaktiškai saugo nuo dermatitų ir padeda juos gydyti.