Autorizacija:

MIRRA privalumai

Savarankiškumas
Nuosava gamybos bazė ir novatoriškos technologijos
MIRRA – tai Rusijos kosmetikos kompanija, turinti nuosavą gamybos bazę, mokslinių tyrimų laboratoriją ir efektyviai veikiančią realizavimo sistemą. Kompanija valdo visą gamybos ciklą, todėl gali užtikrinti aukštą ir nekintančią produkcijos kokybę. Pagrindinė gamybos bazė įkurta ekologiškai švarioje Priokso-Terasni biosferinio draustinio teritorijoje, Obolensko miestelyje (Maskvos apskr.).
Kompanija MIRRA-M buvo įsteigta 1996 metais, vienoje iš pažangiausių šalies mokslinių tyrimų įstaigų - Valstybiniame moksliniame taikomosios mikrobiologijos centre. Tenykščių specialistų sukauptas žinių ir patirties bagažas mikrobiologijos, citologijos, biochemijos ir biotechnologijų srityse pasitarnavo novatoriškos kosmetikos sukūrimui.

Kosmetika MIRRA – tai "protinga" ląstelinė kosmetika, išsiskirianti unikalia gamybos technologija ir įspūdinga aktyviųjų komponentų puokšte.
Natūralūs
komponentai
MIRRA naudoja maždaug 500 pavadinimų žaliavas. Kompanijos naudojamų žaliavų sąraše puikuojasi tik gamtinės kilmės komponentai, kaip antai riebaliniai ir eteriniai aliejai, augaliniai ekstraktai, jūros ir bičių produktai, vitaminai ir mineralai, biotechnologijų produktai.
Daugelis komponentų pirmąkart panaudoti būtent kosmetikos MIRRA gamybai:
visavertis ikrų kompleksas (neseparuoti lašišinių bei eršketinių žuvų ikrai, ikrų zolis ir ikrų frakcijos);

eteriniai aliejai, kadaise naudoti tik kosmetikos priemonių aromatizavimui, dabar įtraukiami į aktyviųjų komponentų kompleksus;

lipidinė tomatų frakcija;

vulkaninis purvas bei kiti komponentai.
Šiandien priemonių MIRRA gamybai aktyviai naudojami biotechnologijų produktai: peptidai, augimo faktoriai, bakteriofagai, hialurono rūgšits ir kt.
Saugumas
bei įrodytas efektyvumas
Aukštą produkcijos kokybę patvirtina mokslinių tyrimų išvados ir daugybė valstybinių, akademinių bei kitų apdovanojimų.

Kompanija MIRRA įtraukta į natūralios ir saugios produkcijos, atitinkančios ekologinės švaros kriterijus, gamintojų registrą.
Po sėkmingai atlikto audito dėl atitikimo tarptautinio kokybės vadybos standarto ISO 9001:2000 reikalavimams, 2002 m. liepos 19 d. autoritetinga tarptautinė sertifikavimo organizacija BM TRADA CERTIFICATION (Didž. Britanija) įteikė kompanijai MIRRA standarto atitikties sertifikatą.

Vėliau kompanijoje MIRRA buvo sėkmingai atliktas resertifikavimo auditas ir išduotas atitikties sertifikatas ISO 9001:2008.
Atskirų kosmetikos priemonių, o taipogi specialių sveikatos stiprinimo programų (kosmeceutikai + biologiškai aktyvūs maisto papildai) efektyvumą patvirtino daugybė stebėjimų ir specialių tyrimų įvairiose šalies klinikinėse įstaigose:
RMA Centrinės klinikinės ligoninės Dermatologijos ir lazerinės chirurgijos skyriuje, Estetinės medicinos centre EKLAN,
Plastinės chirurgijos ir kosmetologijos institute prie RF SAM,
I. N. Blochinos Nižnij Novgorodo Epidemiologijos ir mikrobiologijos MTI,
Grožio institute Maskvoje,
Tautų draugystės universiteto Estetinės medicinos katedroje,
D. I. Mendelejevo chemijos ir technologijos universitete Maskvoje ir daugelyje kitų.
Tyrimų metu išaiškėja daug reikšmingų ir objektyvių duomenų apie odos būklės pakitimus dėl MIRRA priemonių naudojimo. Pastebimas padidėjęs odos drėgmės lygis, odos sustangrėjimas, raukšlių gylio sumažėjimas, mikrocirkuliacijos pagerėjimas ir t.t.
Platus
asortimentas
MIRRA laikosi visuminio (holistinio) požiūrio į odos puoselėjimą, todėl rūpinasi, kad oda būtų graži ir sveika tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Produkcijos MIRRA paskirtis - odos ir viso organizmo būklės kompleksinis gerinimas. Juk tikras grožis neatsiejamas nuo sveikatos ir geros savijautos.
Priemonių MIRRA gama plati, todėl be vargo susidarysite individualią priežiūros programą. be kasdienės priežiūros priemonių, kompanijos asortimente rasite priemonių specifinėms odos, plaukų, burnos ertmės ir kt. problemoms spręsti.

Atsižvelgdami į naujausias pasaulio makiažo mados tendencijas ir turtingą savo pačių patirtį, pristatome Jums dekoratyvinės kosmetikos liniją. Be to, siūlome kosmetiką visai šeimai: išskirtines priemones, vyrams, biologiškai aktyvius maisto papildus, visavertės vaikų odos priežiūros liniją ir kt.
Patogi pakuotė
Dėl natūralios sudėties grožio ir sveikatos stiprinimo priemonėms MIRRA reikalinga nepriekaištinga pakuotė, kuri padėtų išsaugoti produkto savybes nepakitusias visą numatytą gaminio galiojimo laiką. Todėl atsakingai išsirinkome tiekėjus - pažangiausius Europos šalių gamintojus.
Visa pakuotė pagaminta iš aukštos kokybės ekologiškai švarių medžiagų. Mes naudojame specialius vakuuminius dalytuvus, tiksliai dozuojančius kosmetikos priemones. Dalis produkcijos išleidžiama tubelėse ir dėžutėse, kurios padeda racionaliau naudoti priemones MIRRA.
Pasiekimai
Per 20 metų kompanija tapo daugelio klientų favorite tiek Rusijoje, tiek ir užsienio šalyse. Mes realizuojame produkciją daugelyje pasaulio šalių, tame tarpe Prancūzijoje, Kipre, Vokietijoje, Japonijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Estijoje, Baltarusijoje ir kitose. 
Kosmetikos MIRRA kokybę ir efektyvumą patvirtina daugybė apdovanojimų: diplomų, ženklelių, premijų; platinos, aukso ir sidabro medalių Rusijoje ir užsienyje. Mūsų kompanija - vienintelė kosmetikos gamintoja, apdovanota akademiniais apdovanojimais už šiuolaikinių aukštųjų technologijų bei produktų kūrimą ir diegimą į pramoninę gamybą. Plačiau apie apdovanojimus - čia.
Puikus servisas
Pas mus Jūs galėsite ne tik įsigyti unikalios produkcijos už patrauklią kainą, bet ir pasikonsultuoti su specialistais bei distributoriais. Jie su malonumu papasakos Jums apie mūsų priemones ir padės sudaryti kompleksinės priežiūros programą pagal individualų poreikį.
Kompanija nuolat vykdo specialias akcijas, organizuoja klientų dienas bei kitus proginius renginius. Turime veikiančią lojalumo programą.

Taip pat užtikriname greitą ir kokybišką internetu (telefonu) užsakytų prekių pristatymą. Siunčiame prekes į visus Lietuvos miestus ir rajonus bei ES šalis. Siuntų pristatymo geografija nuolat plečiasi. Užsakymų administratorės pasirengusios atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
Verslo galimybės
Verslas su MIRRA – tai unikali galimybė įgyvendinti savo svajones.
Verslo galimybės su MIRRA -- neribotos. Mes siūlome:
Lankstų darbo grafiką – Jūs patys renkatės, kur, kaip ir kiek laiko dirbti.


Nepriklausomybė – Jūsų pajamų dydis priklauso tik nuo Jūsų. Savarankiškas partnerių pasirinkimas – Jūs patys formuojate savo komandą.

Šiuolaikinis verslas be sienų – nėra jokių teritorinių apribojimų.


Pradėti nuosavą verslą su minimaliu įnašu - tapti MIRRA partneriu - gali kiekvienas.

Šeimyninis verslas – galimybė dirbti kompanijoje MIRRA visa šeima.

Specialūs projektai – "Jaunimo programa" ir "Ekspansija".