Autorizacija:

Naudinga žinoti

3 JAUNINAMOSIOS PRIEMONĖS, KURIŲ EFEKTYVUMĄ JŪS TIKRAI PAJUSITE!

3 JAUNINAMOSIOS PRIEMONĖS, KURIŲ EFEKTYVUMĄ JŪS TIKRAI PAJUSITE!

Mes, moterys, per gyvenimą išturštiname gausybę kosmetikos priemonių pakuočių, bet ar visuomet būname patenkintos rezultatu?


Štai keletas būdų kosmetikos priemonių efektyvumui įvertinti:


1. Vizualinis įvertinimas


Kai kuriuos pakitimus, tarkime, šerpetojimą ir bėrimą galima lengvai pastebėti, o štai laipsniškas raukšlių gylio mažėjimas gali būti ne toks akivaizdus. Tokiais atvejais rekomenduojame odos būklę nufotografuoti. Geriausia tai daryti periodiškai (kartą per 1-7 dienas), tuo pačiu paros metu ir be makiažo.


2. Įvertinimas pasitelkus specialius prietaisus


(Mikroskopą odos būklę įvertinti, odos drėgnio bei elastingumo matuoklius ir kt.)


Tokį odos būklės įvertinimą gali atlikti kosmetologė, taip pat esama aparatų naudojimui namuose. Sudėtingesni naudojami klinikinėse laboratorijose – būtent jose mes atliekame savo produktų efektyvumo tyrimus, norėdami išsiaiškinti jų poveikį.

Toliau papasakosime apie tris priemones, kurios savo efektyvumą įrodė klinikiniais tyrimais ir sulaukė tūkstančių teigiamų atsiliepimų.


 

KREMAS-KAUKĖ SU LAŠIŠINIŲ ŽUVŲ IKRAIS


ĮRODYTAS EFEKTYVUMAS


Estetinės medicinos centre EKLAN (Maskvoje) buvo ištirtas Kremo-kaukės su lašišinių žuvų ikrais efektyvumas. Tyrime dalyvavo 38-66 metų amžiaus moterys su ryškiais senatviniais odos pakitimais, daugiausia nulemtais nevisaverčio odos maitinimo.


Tyrimo dalyvės tepė Kremą kaukę ant švarios veido odos 2 kartus per dieną 4 savaites. Po naudojimo kurso pastebėta, kad moterų oda prisisotino drėgmės, tapo elastingesnė, lygesnė ir glotnesnė, sumažėjo raukšlių gylis, oda įgavo sveiko jaunatviško švytėjimo.


REZULTATAI

Objektyvūs tyrimo metodai parodė, kad dalyvių:


• odos elastingumas vidutiniškai padidėjo 41%;


• kapiliarinė kraujotaka pagerėjo 28%;


• raukšlių gylis sumažėjo 28%.Klinikinių tyrimų išvadose konstatuojama, kad KREMAS KAUKĖ SU LAŠIŠINIŲ ŽUVŲ IKRAIS YRA VEIKSMINGA JAUNINAMOJI PRIEMONĖ, REKOMENDUOJAMA NAUDOTI ESANT SENATVINIAMS ODOS PAKITIMAMS.

 


BALZAMAS VEIDO OVALUI KOREGUOTI


ĮRODYTAS EFEKTYVUMAS


Balzamo efektyvumas buvo ištirtas Estetinės medicinos centre EKLAN (Maskvoje). Tiriamosios - moterys nuo 38 iki 63 metų amžiaus. Tyrimo rezultatai parodė, kad oda pagurklio srityje tapo net 30% elastingesnė!

 


Įrodyta, kad reguliariai naudojamas Balzamas veido ovalui koreguoti padeda sustandinti ir palaikyti jaunatvišką veido kontūrą, sumažinti raukšlių gylį, suteikti odai daugiau stangrumo bei elastingumo.VITAMININIS BALZAMAS


Vitamininio balzamo efektyvumo tyrimai buvo atlikti Rusijos mokslų akademijos klinikinėje ligoninėje. Juose dalyvavo 20 moterų savanorių nuo 27 iki 64 metų amžiaus. Visų dalyvių odai buvo būdingi fotosenėjimo (UV spinduliuotės sukelto senėjimo) bei natūralaus senėjimo požymiai. Vieną mėnesį, po 2 kartus per dieną moterys tepėsi veidą Vitamininiu balzamu.REZULTATAI:


• odos drėgmės lygis padidėjo 27%;


• elastingumas - 24%;


• raukšlių gylis sumažėjo 9%.Tyrimai taip pat parodė kad MDA (malono dialdehido)* kiekis odoje sumažėjo 25% (!), palyginti su pradiniu lygiu. Tai rodo, kad balzamui būdingas ryškus antioksidantinis ir antipigmentinis poveikis.


 

* MDA (malono dialdehidas) yra lipidų peroksidacijos produktas, susidarantis dėl oksidacinio streso. Jis skatina lipofuscinų, lemiančių senatvinių dėmių išryškėjimą, kaupimąsi odoje.