Autorizacija:

Naudinga žinoti

MICELINIS VANDUO MIRRA

Micelinis vanduo MIRRA

Micelinis vanduo skirtas odos valymui. Tinka ne tik veidui, bet ir kitiems kūno odos plotams valyti.

Poveikio ypatumai:

 • švelniai, bet veiksmingai valo odą, nepažeisdamas epidermio barjero;
 • ramina ir drėkina odą;
 • mažina tempimo ir sausėjimo pojūtį;
 • akimirksniu grąžina gaivumo ir komforto pojūtį;
 • po valymo nebereikia naudoti prausimosi priemonių.
Naudojimas:

Suvilgyti priemone vatos diskelį ir masažinių linijų kryptimis nuvalyti odą. Prireikus procedūrą pakartoti. Po to apiplauti odą įprastu vandeniu. Tačiau jeigu Jūsų oda sausa ar normali, micelinio vandens nuplauti nereikia ir net nerekomenduojama. Jeigu oda riebi ar mišri, ant odos paviršiaus gali susidaryti riebi plėvelė, todėl šiuo atveju po valymo odą verčiau apiplauti šiltu vandeniu. Galima naudoti ir mineralinį ar terminį vandenį – pagal skonį.

Sudėtis:

Produkto sudėtyje esama komponentų, sukurtų naudojant biotechnologijas. Biotechnologijų produktai - tai DRĖKINAMASIS AUGALINĖS KILMĖS POLISACHARIDŲ KOMPLEKSAS (L- fukozė, D-galaktozė ir galakturono rūgštis) ir SUDĖTINIS FERMENTUOTAS KVIEČIŲ, RUGIŲ ir AVIŽŲ HIDROLIZATAS.

INCI: Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate ir vanduo.

 

APIE MICELES

Micelinis vanduo sudarytas iš micelių sankaupos vandenyje. Micelės – tai paviršinio aktyvumo medžiagų (PAM) asociatai. Paviršiaus aktyviųjų medžiagų sandara – dvilypė. Jos molekulė sudaryta iš hidrofilinės (vandeninės) galvutės ir lipofilinės (riebalinės) uodegėlės. Tai reiškia, kad ši molekulė gali tarpti tiek vandeninėje, tiek riebalinėje terpėje. Priklausomai nuo to, į kokią terpę patenka, ji įgauna tam tikrą formą. Micelė – tai PAM molekulė vandenyje. Būdama vandenyje ji įgauna rutuliuko formą. Iš išorės joje kyšo hidrofilinės galvutės, o uodegėlės slepiasi micelės viduje. Micelės forma būdinga anaiptol ne visoms PAM, o priklauso nuo temperatūros, koncentracijos ir molekulių sandaros ypatumų. Taigi akivaizdu, kad ne visos PAM tinka įtraukti į micelinio skysčio receptūrą.

 

Micelinio vandens privalumai

Kompanija MIRRA – ne pirmoji, pristatanti rinkai micelinį vandenį, bet mūsiškis turi savų privalumų.

Visos nešvarumų dalelės, esančios ant odos, micelės viduje ištirpinamos. Šitaip pasiekiamas pats geriausias valomasis poveikis, kokį tik gali turėti valomosios paskirties priemonė.

Pagrindinės PAM, įtrauktos į Micelinio vandens sudėtį – tai itin švelnių soliubilizatorių (tirpiklių) kompleksas. Negana to, jis mažina odos jautrumą dirginančioms medžiagoms, kaip antai natrio laurilsulfatui (SLS), lemiančiam higienos priemonės putojimą.

Natūralus soliubilizatorių kompleksas – 100% gamtinės kilmės (patvirtintas Ecocert). Pilnai biologiškai suyrantis, patentuotas, be konservantų. Pasižymi sudirgimą mažinančiu poveikiu, todėl ypač tinka jautriai odai.

Sekantis svarbus Micelinio vandens komponentas – tai AKTYVIAI DRĖKINANTIS POLISACHARIDŲ KOMPLEKSAS. Iš esmės tai yra sudėtinis anijoninis polisacharidas, sudarytas iš L-fukozės, D-galaktozės ir galakturono rūgšties molekulių. Šis kompleksas įeina į Putėsių kremo BB sudėtį, apie jį jau buvo kalbėta anksčiau. Tai yra visiškai natūralus biotechnologijų produktas. Gaunamas bakterinės fermentacijos būdu iš sorbitolio (kukurūzų) ir pentono (sojos).

SAVYBĖS:

 • mažina odos dirglumą, todėl išsiskiria raminamuoju poveikiu. Be to, turi jauninamųjų savybių (stimuliuoja epidermio baltymo sirtuino-1 gamybą, o pastarasis reikšmingai prisideda prie metabolitinės pusiausvyros palaikymo audiniuose, skatina ląstelių jaunėjimo procesus).
 • dėl sudėtyje esančios fukozės reguliuoja ląstelių komunikacijos procesus (veikdamas keratinocitų ląstelinius receptorius).
 • drėkina raginį odos sluoksnį ir teikia komfortą (užtikrina ilgalaikį drėkinamąjį poveikį, suteikia odai šilkinio švelnumo).
Toliau – šlapalo vedinys. Biologiškai suyrantis produktas. Labai efektyvus drėkiklis – efektyvesnis net už gliceriną, kosmetologų pripažintą kaip efektyviausią. Tai įrodyta klinikiniais tyrimais. Itin maža šios medžiagos molekulė lengvai, bet aktyviai prasiskverbia į odą ir savo hidrofilinės struktūros dėka pritraukia drėgmę iš odos paviršiaus, todėl efektyviai drėkina epidermio sluoksnį.

Kompleksinis fermentuotas kviečių, rugių ir avižų hidrolizatas. Tai trijų javų ekstraktas – hidrolizatas.

Kuo vertingi odai javai?

Visų pirma tuo, kad jų sudėtyje esama laisvų aminorūgščių ir įvairių biologiškai aktyvių peptidų. Jie ne tik užtikrina drėkinimą, bet ir sukelia įvairias reakcijas odoje, kurios lemia gerą jos būklę, kaip antai:

 • ramina, minkština odą, pašalina šerpetojimą;
 • aktyvuoja medžiagų apykaitos procesus, kolageno sintezę, regeneraciją;
 • mažina raukšles, gerina odos biomechanines savybes, glotnina mikroreljefą.

Į hidrolizato sudėtį įtraukti ir biologiškai aktyvūs komponentai, ekstrahuojami iš šių javų.

Micelinis vanduo ypač rekomenduojamas probleminei ir užterštai odai; skeldėjančioms, šiurkščioms ir vėjo nugairintoms lūpoms; trūkinėjantiems lūpų kampučiams ir delnų odai valyti; egzemos ir uždegiminių odos ligų pažeistai odai prižiūrėti.

 

Beje, Micelinis vanduo puikiai tinka visų rūšių makiažui valyti bei koreguoti, taip pat vaikų odai valyti. Priemonės nereikia nuplauti.