Autorizacija:

Naudinga žinoti

MIRRA kosmeceutikai – nuo peršalimo

MIRRA kosmeceutikai – nuo peršalimo


Mielieji, dalinamės kai kuriomis žiniomis iš biochemikės Lidijos Kliukovskos paskaitų apie sveiką gyvenseną. Paskaitos tema - kaip rudenį apsisaugoti nuo peršalimo ligų ir kaip sveikai pasigydyti, jei jau "užpuolė". Pasižymėjome labai įdomių patarimų, kuriuos sėkmingai išbandėme pačios ir tikimės, kad jie bus naudingi ir Jums, naudojantiems MIRRA kosmeceutikus ar norintiems sužinoti daugiau apie jų galimybes.


Taigi, jeigu jus užpuolė sloga (geriausia - vos pajutus kutenimą ir drėgmę nosyje) rekomenduojama naudoti Gelį su bakteriofagais. Juo reikia tepti nosies landas. O vaikams iki 12 metų geriau tiks Balzamas BIOBALANS. Beje, specialistai rekomenduoja po vonios vaikams šia priemone įtrinti visą kūną - tai puiki peršalimo ligų profilaktikos ir švelnios terapijos priemonė.


Atsikratyti slogos padeda ir balzamas MIRRALGIN. Tai tikras atradimas mums visiems! Žinojome, kad MIRRALGINAS gali daug, bet kad per pusantros paros įveiktų prasidedančią slogą... taip dar nebuvo nė su vienu anksčiau išbandytu preparatu. Išbandykite ir Jūs!


Toliau - mūsų legendinis Kojų kremas. Seni MIRROS klientai žino, kad dėl ryškių antibakterinių ir priešuždegiminių savybių ši priemonė puikiai padeda esant peršalimui. Jei ima peršėti gerklę, ja reikėtų įtrinti kaklo ir dekoltė sritį, galima net tą pačią nosytę nuo slogos. Išbandyta ir pasiteisinusi daug kartų!!!


MIRRA kojų kremo universalumą ir tinkamumą naudoti būtent peršalimo atveju lemia jo ypatinga sudėtis, kurioje didelė koncentracija spygliuočių chlorofilo ir karoteno pastos, kėnių ekstrakto ir kt. veikliųjų medžiagų, kurios Sibire nuo seno naudojamos būtent šiuo tikslu. Įdedu šiek tiek informacijos apie kelis svarbiausius ingredientus. Spygliuočių chlorofilo ir karoteno pastos sudėtyje yra vitaminų E, C, K, P, D, chlorofilo, vaškų, lakiųjų medžiagų, riebalų bei dervų rūgščių natrio druskų (natūralių PAM), sterolių bei kitų biologiškai aktyvių medžiagų. Ši kompozicija pasižymi ryškiu antioksidantiniu, priešuždegiminiu, baktericidiniu ir fungicidiniu poveikiu.


Kėnių CO2 ekstrakte gausu riebalinių ir eterinių aliejų, karoteno, chlorofilo, likopeno, vitaminų. Jis veikia kaip antioksidantas, neleidžia daugintis bakterijoms ir grybeliams. Levandų veikliosios medžiagos (eterinis aliejus, vaškas, riebalai) taip pat turi ryškų antiseptinį, raminamąjį ir priešuždegiminį poveikį. Slopina mikrobų dauginimąsi, skatina įtrūkimų bei žaizdelių gijimą, mažina uždegimą. Žodžiu, Kojų kremas - jėga!!!