Autorizacija:

Naudinga žinoti

Nagų problemos ir priežiūra

Nagų problemos ir priežiūra

Skilinėjantys ir besisluoksniuojantys nagai 

Tikėtina, kad Jūs nerūpestingai elgiatės su nagais: sausus kerpate, šlifuojate metaline dilde arba... sukinėjate jais varžtelius. Vis dėlto nagų sluoksniavimąsi dažnai lemia ne išorinės, o vidinės priežastys. Labiausiai paplitusi iš jų – svarbiausių mikroelementų, kaip antai kalcio, stygius, neretai pasireiškiantis padidėjusio organizmo poreikio laikotarpiais (nėštumo, laktacijos, menopauzės metu).

Tokiais atvejais nagams, o ir visam organizmui praverstų optimaliai subalansuoto biologiškai aktyvaus maisto papildo MIRRA-KALCIS kursas.

1 kursas - 25 dienos. MIRRA-KALCIS 2 kartus per dieną po 5 tabl. 

З dienų pertrauka 

2 kursas - 25 dienos. MIRRA-KALCIS 2 kartus per dieną po 4 tabl. 

Vienam kursui prireiks 3 pakuočių MIRRA-KALCIO. 


Ką daryti? 

Rūpinkitės savo nagais. Kirpkite juos drėgnus, o šlifuokite smulkia plastikine dilde sausus, pašalindami nelygumus, dėl kurių susidaro šerpetėlės ir įtrūkimai.  

Reguliariai naudokite  Stiprinamąją nagų plėvelę.


Trapūs ir lūžinėjantys nagai 

Galimas daiktas, Jūs dažnai mirkote rankas, dirbate su tirpikliais bei šiurkščiomis ėsdinančiomis cheminėmis priemonėmis ir šitaip traumuojate nagus. Arba turite bėdų dėl skydliaukės veiklos. Abiem atvejais nagai gali ir visai nusisluoksniuoti.


Ką daryti? 

Dirbkite su pirštinėmis, naudokite apsaugines kosmetikos priemones rankoms, kaip antai

Maitinamąjį rankų kremą su dobilais, liucernomis ir mumijumi.

Vartokite В grupės vitaminus – jie stiprina nagus. Rekomenduojame vartoti biologiškai aktyvų preparatą MIRRADOL, kurio sudėtyje yra natūralių B grupės vitaminų kompleksas bei kitų minėtais atvejais naudingų mikroelementų.

1 kursas - 20 dienų. MIRRADOL po 5 tabl. 2 kartus per dieną.  3 dienų pertrauka 

2 kursas - 20 dienų. MIRRADOL po 3 tabl. 2 kartus per dieną. 

Vienam kursui prireiks 2 pakuočių MIRRADOL.


Stori, deformuoti ir trupantys pilkšvo ar gelsvo atspalvio nagai 

Tai gali būti grybelinės infekcijos ar žvynelinės požymiai. Pastaruoju atveju ant nagų paviršiaus galima pastebėti daugybę taškinių įgilinimų, lyg kažkas būtų subadęs nagus smeigtuku.


Ką daryti? 

Kreipkitės į dermatologą. Jis nustatys priežastį ir paskirs tinkamą gydymą. Baigus gydymo kursą kaip profilaktinę priemonę rekomenduojame naudoti Stiprinamąją nagų plėvelę.


Nagai apgraužti, o aplink juos - šerpetėlės 

Jei nuolat graužiate nagus, vadinasi, patiriate chronišką psichoemocinę įtampą. Nepulkite į paniką ir nelaikykite savęs silpnavaliu ar pasitikėjimo savimi stokojančiu žmogumi, kuris negali įveikti netikusio įpročio ir nesąmoningai jam pasiduoda.


Ką daryti? 

Kreipkitės į psichologą. Jis padės Jums išsiaiškinti įtampos priežastis ir jas įveikti. Taip pat būtinai sugerkite biologiškai aktyvaus preparato MEDELLA-2 kompleksą. Jis padės sušvelninti Jūsų patiriame streso lygį. Dar vienas variantas – pamėginkite atlikti profesionalų manikiūrą. Galbūt matydami tokį grožį nedrįsite jo gadinti?


Vieno piršto nagas juodas 

Galimas daiktas, Jūs užsigavote pirštą arba prispaudėte jį automobilio durelėmis, o jei pajuodo pėdos piršto nagas, galbūt kas nors Jums stipriai primynė koją. Pajuodęs didžiojo pėdos piršto nagas pasitaiko sportininkams – bėgikams ir tenisininkams – dėl netinkamai parinkto avalynės dydžio.


Ką daryti? 

Vos užsigavę pakiškite pirštą po labai šalto vandens srove. Jeigu iš po nago skiriasi kraujas, pasistenkite visais įmanomais būdais jį išspausti, kad dėl jo susikaupimo neatsiskirtų nago plokštelė. Jei nagas vis dėlto pakilo nuo odos paviršiaus, pasirodykite chirurgui. Ir saugokitės, kad kedai ar bateliai Jums nespaustų.


I. Rudakovas, medicinos mokslų daktaras