Autorizacija:

Naudinga žinoti

NAKTINIO KREMO sausai odai su kedrų aliejumi ir propoliu efektyvumo vertinimas

Naktinis maitinamasis kremas sausai odai MIRRA

Naktinio kremo paskirtis - ypatinga. Po darbo dienos jis turi imtis veikti ir iki ryto atstatyti savo šeimininkės odą: pašalinti per dieną susikaupusius žalingų aplinkos veiksnių poveikio pėdsakus, nuraminti ir pamaitinti, atstatyti elastingumą ir išlyginti raukšleles. NAKTINIS KREMAS sėkmingai susidoroja su visais šiais uždaviniais, todėl turi daugybę gerbėjų.


Veiksmingai puoselėti odą naktį padeda gamtinės kilmės sudedamųjų dalių kompozicija, kurią sudaro vitaminai ir bičių produktai, augaliniai aliejai bei vaistinių augalų ekstraktai.


Naktinis kremas tobulai  pasirūpina oda miego metu, kuomet ši pilnai įsisavina aktyviuosius komponentus. Jo sudėtyje iš esmės yra visko, ko reikia visaverčiam odos poilsiui, streso pašalinimui ir maitinimui. Turtinga puokštė vitaminų, augalinių aliejų, vaškų ir ekstraktų skatina ne tik natūralius ląstelių atsinaujinimo mechanizmus, bet ir kolageno sintezę, todėl veide mažėja raukšlių, taip pat mažėja raukšlių gylis, stangrėja oda, dailesnė tampa veido spalva.


Ryškus naktinio kremo drėkinamasis poveikis pasireiškia jau po pirmos aplikacijos, kuomet drėgmės kiekis odoje vidutiniškai padidėja net 62%. Poveikis yra ilgalaikis: po 2 valandų drėgmės kiekis išlieka padidėjęs 40%, o po 4 valandų - 33%, palyginti su pradiniu lygiu. Dėl intensyvaus maitinimo ir drėkinimo oda atgauna stangrumą bei elastingumą. Per dieną pavargusi oda ilsisi ir aktyviai atsistato. 


Grožio institute (Maskvoje) atlikti klinikiniai tyrimai, kuriame dalyvavo iš esmės sveikos moterys nuo 40 iki 60 metų amžiaus su „sausėjančios, vystančios, stangrumą prarandančios, smulkių raukšlelių ir gilesnių raukšlių išvagotos“ odos požymiais. Kremas buvo tepamas ant nuvalytos veido odos 3 savaites, po du kartus per dieną. Visos tyrimų dalyvės pabrėžė jo teigiamą poveikį. Kremas labai gerai suminkštino odą, pašalino tempimo pojūtį, odos sausėjimą ir šerpetojimą, išlygino smulkias raukšleles. Instrumentiniai tyrimai  objektyviai patvirtino, kad pagerėjo odos tamprumo rezultatai, odos reljefas tapo lygesnis (sumažėjo raukšlių gylis). Taip pat atkreiptas dėmesys į ypatingą kremo gebėjimą sulaikyti drėgmę (po vienkartinės aplikacijos drėgmės kiekis odoje 8 valandas liko padidėjęs). Reguliariai naudojant kremą buvo pasiektas ryškus ir ilgalaikis poveikis. Atsižvelgiant į tyrimų rezultatus, Naktinis kremas rekomenduotas „kaip veiksminga normalios ir sausos vystančios odos priežiūros priemonė, skirta senėjimo požymių atsiradimo profilaktikai bei koregavimui“

Kitame tyrime, kuriame dalyvavo 20 moterų nuo 20 iki 45 metų amžiaus, buvo vertinami odos būklės pokyčiai tiek po vienkartinio, tiek po ilgalaikio kremo naudojimo. Taikant specialius metodus buvo vertinami odos drėgmės lygio, elastingumo ir reljefo pokyčiai. Išaiškėjo, kad kremas turi vidutinės trukmės „aktyvų drėkinamąjį poveikį, didina odos elastingumą ir išlygina smulkias bei vidutinio gylio raukšles (tobulina odos reljefą)“. Kremo efektyvumas patvirtintas pagal Rusijos Federacijos savanoriškos sertifikacijos sistemą (Grožio instituto išvada).  1999, 2000, 2003 ir 2006 metais kremas apdovanotas Garbės diplomu „Maskvos kokybė“.  


NAUDOJIMO REKOMENDACIJA: vakare, prieš miegą paskirstykite NAKTINĮ KREMĄ storu sluoksniu ant švarios odos veido, kaklo ir iškirptės srityse. Jei reikia, po 15 minučių pašalinkite kremo likučius servetėle. Procedūrą atlikite kiekvieną vakarą. Med. mokslų daktaras I. Rudakovas