Autorizacija:

Naudinga žinoti

Serumas ANTI-AGE

Serumas ANTI-AGE


Jubiliejinis produktas!

Serumas ANTI-AGE

  • stimuliuoja jaunatvės baltymų gamybą ląstelėse;
  • mažina raukšlių ryškumą;
  • suaktyvina ląstelių apsauginius mechanizmus kovai su oksidaciniu stresu;
  • grąžina odai stangrumą bei elastingumą, atstato barjerines funkcijas;
  • suvienodina odos toną ir dovanoja jai švytėjimą;
  • veiksmingai drėkina ir minkština.

 

Jauninamasis serumas ANTI-AGE - tikra brangenybė odai! Tamsaus stiklo buteliuke esantis eliksyras sukurtas natūralių aliejų bei emolientų pagrindų ir praturtintas jauninamaisiais komponentais. Serumo poveikį lemia keli mechanizmai, skirti kompleksiškai gerinti odos būklę bei atstatyti jos struktūrą. Unikalus aliejus iš mastikos medžio sakų suaktyvina jaunatvės baltymų* gamybą odos ląstelėse. Stimuliuoja odą palaikančių skaidulų sintezę dermoje, standina jas  ir įgalina jų vienodą pasiskirstymą. Atstato ląstelių aktyvumą ir suaktyvina ląstelių detoksikacijos procesus. Todėl dermos sluoksnis tampa standesnis, o oda atrodo putlesnė bei stangresnė.   

 

* Pastaruosius keletą metų intensyviai tyrinėjamas FOXO šeimos baltymas, vadinamas jaunatvės baltymu. Šio baltymo įtaka ląstelių apsaugai ir jų gyvavimo ciklo prailginimui buvo nuodugniai ištirta ir aprašyta. Ląstelių branduolyje esantis baltymas FOXO stimuliuoja genų, dalyvaujančių ląstelių detoksikacijoje ir pažeistų DNR struktūrų atstatyme, transkripciją. 2005 metais buvo atrastas naujas baltymas, galintis sulaikyti FOXO ląstelės branduolyje, o sykiu suaktyvinti ir išsaugoti jos savybes. Naujasis baltymas buvo pavadintas graikų deivės Kloto, verpiančios gyvenimo siūlą, vardu. Šiandien Kloto baltymą mokslininkai vertina kaip naują jaunatvės baltymą. Jis dalyvauja daugelyje signalinių kelių, padedančių atstatyti optimalų ląstelių funkcionavimą. 

 

Aliejus iš mastikos medžio sakų stimuliuoja Kloto baltymo gamybą fibroblastuose.

Serumo sudėtyje esantis ciberžolės ekstraktas, gaunamas CO2 ekstrahavimo metodu, yra standartizuotas pagal turmeronų kiekį (ne mažiau kaip 65%), išsiskiria dideliu antioksidantiniu aktyvumu, suaktyvina endogeninių ląstelių apsauginių mechanizmų veikimą. Ciberžolė - tai tikras Indijos auksas, suteikiantis odai švytėjimo, suvienodinantis odos toną bei mažinantis raukšlių ryškumą.  

Riebaluose tirpūs šilko junginiai drėkina odą ir padeda sulaikyti drėgmę jos struktūrose. 

 

Aktyvieji komponentai:

Taurusis aliejus iš mastikos (Pistacia Lentiscus medžio sakų); ciberžolės ekstraktas (standartizuotas pagal turmeronų kiekį); riebaluose tirpūs šilko junginiai; burnočių, vynuogių kauliukų, ryžių sėlenų, kvapiųjų kamelijų ir sojų aliejai; izoamilo kokoatas (izoamilo spiriti eteris, gaunamas iš cukrinių runkelių ir kokosų aliejaus riebalų rūgščių); obuolių rūgšties eteris; likopenas iš tomatų vaisių; kokokaprilato kapratas (natūralus kokosų aliejaus emolientas); vitaminai E ir F; kaskadinis antioksidantas Rona Care AP.

 

Naudojimas:

Lengvais judesiais, masažo linijų kryptimis paskirstyti nedidelį kiekį serumo ant nuvalytos veido ir kaklo odos. Priemonę rekomenduojama naudoti vakare, likus ne mažiau kaip 30 minučių iki miego. Galima naudoti ir kaip savarankišką priemonę, ir kaip naktinio kremo pagrindą. Taip pat serumą galima naudoti kaip skubaus odos atstatymo priemonę. Tikslinis jauninamasis poveikis pasiekiamas naudojant serumą ne trumpiau kaip 1 mėnesį.  

 

Rezultatas:

Oda atrodo švytinti, atjaunėjusi ir sustangrėjusi, veido kontūrai atgauna tikslumą. Sumažėja raukšlių gylis ir ryškumas, išsilygina odos tonas.