+370 655 49909
Autorizacija:
NAUJOVIŲ DIENOS
27 kovo 2019
Mieli lankytojai. 
Grožio industrijoje ir kompanijos MIRRA asortimente pasirodė daug naujų išradimų bei naujos produkcijos. Ar Jums girdėtos tokios sąvokos kaip "gomažas", "busteris", biotechnologija, kriomodeliavimas? Ar žinote, ką jos reiškia? 
Balandžio 3 (rusų kalba) ir 4 (lituvių kalba) d.d., 17 val. 30 min. 
Mūsų grožio specialistės viską Jums paaiškins ir papasakos, 
pasidalins grožio paslaptimis bei pademonstruos ir praves meistriškumo pamokas. 
Jūsų lauks malonios staigmenos nuo kompanijos MIRRA. 


Pasidalinti
07.03.19
Kovo 7 ir 8 d.d. Tarptautinės moters dienos proga MIRRA kviečia sutikti kartu - su šampano taurėmis ir giedromis pavasarinėmis šypsenomis.
Visai produkcijai bus taikoma papildoma 10%  nuolaida.
Nuoširdžiausi sveikinimai Moters dienos proga!
Plačiau
16.11.18
Mielosios, kiekvieną antradienį 17:30 val. MIRRA salone Vilniuje biochemikė Lidija Kliukovskaja skaito paskaitas apie natūralų sveikatos stiprinimą bei atstatymą. Paskaitų lankytojoms suteikiama 10% nuolaida apsipirkimui salone bei galimybė NEMOKAMAI įsigyti kliento kortelę.
Plačiau
15.05.18
Mielos šiaulietės, turime žinią specialiai Jums. Gegužės 23 d. (trečiadienį) MIRRA salone Šiauliuose sveikatos klausimais konsultuos ir Folio metodu tirs chemikė-biologė Lidija Kliukovskaja. 
Plačiau
17.04.18

Balandžio 17, 18 ir 19 kompanijoje MIRRA - senjorų dienos. Visiems senjorams šiomis dienomis bus taikoma papildoma 10% nuolaida visai produkcijai, o naujiems klientams - nemokamos NUOLAIDŲ kortelės. Nepamirškite pasidalinti šia žinia su savo pažįstamais senjorais! Lauksime Jūsų Vilniuje, A. Jakšto g. 13, nuo 10 iki 19 val.
Plačiau
13.04.18
DĖMESIO, KONKURSAS!!! Pavasaris įsibėgėja, pats metas pradėti LIEKNĖJIMO MARATONĄ!!! Funkcinės mitybos sistema MIRRA SILUET padės padailinti kūno siluetą SVEIKAI ir LAAABAI SKANIAI. Vienai iš Jūsų mes padovanosime vakarinių kokteilių rinkinį LIEKNUMO FORMULĖ. Jums tereikia parašyti, KODĖL BŪTENT JUMS turi atitekti šis prizas. O mes, įvertinę motyvacijos svarumą, išrinksime prizininkę. P.S. Vakariniai "alkio priepuoliai" dažnai tampa didžiausia lieknėjimo kliūtimi. Maistingasis vakarinių kokteilių rinkinys LIEKNUMO FORMULĖ užtikrins sotumo jausmą vakarienės ir viso vakaro metu, todėl įveikti šią kliūti bus kur kas lengviau :)
Plačiau
08.03.18
Štai taip mes sutikome savo 20-ąjį gimtadienį - su šampano taurėmis ir giedromis pavasarinėmis šypsenomis :). Klientės nepagailėjo komplimentų ir šilčiausių linkėjimų, o mūsų "archyvaras" ėmė ir užfiksavo kai kurias akimirkas atminčiai.
Plačiau
12.02.18

Jubiliejinis MIRRA superkonkursas pasiekė finalą :). 
Nugalėtojos įvardintos, pageidavimai išaiškinti, o išsirinktos dovanėlės jau iškeliavo į paštą. 
Netrukus parašysime, kokias priemones išsirinko mūsų konkurso nugalėtojos ir kodėl būtent jas? 
O kiek vėliau paprašysime jų pasidalinti savo įspūdžiais - koks poveikis, ar tiko ir ar pateisino lūkesčius? 
Galbūt tai taps geriausia rekomendacija rinktis vieną ar kitą kremą? 
Sekite mūsų naujienas!

MIRRA_Facebook.jpg

Plačiau