Autorizacija:
Visos procedūros atliekamos naudojant profesionaliosios kosmetikos linijos MIRRA PROFESSIONAL priemones.
Veido masažas


1Veido_masazas_MIRRA_sm.jpg

Veido masažas su kauke

Demakiažas + masažas + kaukė pasirinktinai 
 
Masažas mažina mimikos raukšles, gerina kraujotaką ir stimuliuoja veido odą, todėl ši įgauna skaistumo bei gaivumo. Atliekamas spaudžiamaisiais sukamaisiais judesiais, stimuliuojant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus, išsidėsčiusius veido srityje. Procedūra padeda pagerinti fizinę bei dvasinę savijautą, puikiai atpalaiduoja ir nuramina. Buvusios įtampos kaip nebūta!

Procedūros trukmė – 1 val. 


2veido_chiro_masazas_ MIRRA.jpg

Veido chiromasažas su kauke ir šveitimu

Demakiažas + šveitimas + masažas + kaukė pasirinktinai 
 
Chiromasažas skirtas giluminiam veido raumenų atpalaidavimui, įtampos pašalinimui. Padeda užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažinti esamas, atkurti taisyklingą veido kontūrą. Standinamieji chiromasažo judesiai duoda puikių rezultatų - užkerta kelią raumenų atrofijai, odos suglebimui, faktiškai atjaunina visus veido ir kaklo raumenis.

Procedūros trukmė – 1 val.


4veido_rekonstrukcinis masazas_MIRRA.jpg

Rekonstrukcinis masažas

Rekonstrukcinis masažas koreguoja veido deformacijas, susijusias su senėjimo procesu ir mimikos ypatumais. Masažo poveikis nukreiptas į nervinių receptorių aparatą, kraujagysles bei limfmazgius, poodžio ląstelyną. Atliekant glostymo, paspaudimo, suspaudimo judesius, diferencijuotai taikomus skirtingoms raumenų grupėms, sumažėja viršutinio veido trečdalio raumenų rigidiškumas, atsistato apatinio veido trečdalio bei kaklo raumenų tonusas, pagerėja kraujo ir limfos cirkuliacija. Šitaip išvengiama tolesnės veido ovalo deformacijos. 

Procedūros trukmė - 1 val. 3veido_neurosedativinis masazas_MIRRA.jpg


Neurosedatyvinis masažas

Tai originali masažo technika, išsiskirianti ypatingu raminamuoju (sedatyviniu) poveikiu, sinchronizuojanti kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulio veiklą, pašalinanti veido raumenų įtampą. Šis masažas ypač padeda susidoroti su tokiais probleminiais veiksniais kaip chroniškas nuovargis, įvairios kilmės galvos skausmai, stresas, mimikos raumenų hiperaktyvumas, ankstyvas senėjimas.

Procedūros trukmė - 1 val. 

Visos procedūros atliekamos naudojant profesionaliosios 
kosmetikos linijos MIRRA PROFESSIONAL priemones.
Veido priežiūros procedūros

1valomoji_procedura_veidui_MIRRA.jpg
Valomoji veido procedūra


Demakiažas + kaukė poroms atverti + odos valymas + raminamoji kaukė

Procedūros metu nušveičiamas suragėjusių odos ląstelių sluoksnis, o iš prakaito bei riebalinių liaukų kanalų pašalinami irimo produktai – purvas, riebalai, komedonai (juodi taškeliai). Rezultatas - sumažėjusios poros, lygesnis odos reljefas, pagerėjusi kraujotaka.

Procedūros trukmė – 1-1,5 val.


2tonizojamoji veido_procedura_MIRRA.jpgTonizuojamoji veido procedūra

Demakiažas + fermentinis šveitimas + masažas su natūraliais augaliniais bei eteriniais aliejais + tonizuojamasis  koncentratas +  purvo kaukė +  tonizuojamasis gelis su antioksidantų kompleksu ir rausvosiomis žarotūnėmis

Po šios procedūros oda atgaus gerą tonusą bei atrodys gaivesnė!

Tonizuojamojo koncentrato sudėtyje esantis deltostimas skatina odos ląstelių atsinaujinimo  procesus, aktyvuoja vandens, riebalų bei deguonies apykaitą. Purvo kaukė gerina odos kraujotaką bei prisotina ją mikroelementų. Malonus procedūros poveikis juntamas ne tik visą likusią dieną, bet ir dar kelias paras.

Procedūros trukmė – 1val.


3drekinamoji veido_procedura_MIRRA.jpgDrėkinamoji veido procedūra 

Demakiažas + fermentinis šveitimas + masažas su natūraliais augaliniais ir eteriniais aliejais + drėkinamasis  serumas +  dumblių kaukė + drėkinamasis balzamas su jūros gėrybėmis

Dėl dumblių ekstraktuose esančių mikroelementų oda atgyja ir tampa elastingesnė. Kiparisų, bergamočių ir bazilikų eteriniai aliejai atpalaiduoja, ramina, dezinfekuoja odą, stiprina jos atsparumą. Ši procedūra skatina odos ląstelių atsinaujinimą, intensyviai drėkina, lygina ir šviesina odą.

Procedūros trukmė – 1 val. 4maitinamoji veido_procedura_MIRRA.jpgMaitinamoji veido procedūra  

Demakiažas +  fermentinis šveitimas +  masažas su natūraliais augaliniais bei eteriniais aliejais +  antioksidantų koncentratas +  maitinamoji  kaukė su sojų ir kedrų aliejais +  maitinamasis kremas

Naudojamos priemonės maitina, minkština odą, pašalina tempimo pojūtį, išsausėjimą, šerpetojimą, mažina raukšles bei pašalina streso požymius. Maitinamoji kaukė saugo odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, atkuria pažeistą lipidinį epidermio barjerą. Dėl sudėtyje esančių bioflavonidų ir kitų augalinės kilmės veikliųjų medžiagų kaukė puikiai stiprina kapiliarus. Po procedūros Jūsų oda atrodys pailsėjusi ir atsigavusi, neliks sudirgimo požymių.

Procedūros trukmė – 60 min.


5standinamoji veido_procedura_MIRRA.jpgStandinamoji veido procedūra su lašišinių žuvų ikrais

Demakiažas + fermentinis šveitimas +  masažas su natūraliais augaliniais ir eteriniais aliejais + standinamasis koncentratas su lašišinių žuvų ikrais +  kaukė su lašišinių žuvų ikrais + balzamas su lašišinių žuvų ikrais

Procedūros metu naudojami lašišinių žuvų ikrai aktyvuoja kolageno bei elastino sintezę, maitina ląsteles, stabdo raukšlių susidarymą ir lygina epidermio reljefą. Ikruose esama visų ląstelių gyvybinei veiklai palaikyti reikallingų medžiagų, todėl jau po 60 minučių Jūsų oda atrodys standesnė, stangresnė, dailesnė ir pastebimai atjaunėjusi!!!

Procedūros trukmė – 1 val.


1ikrai_veidas.jpg

60 min. trukmės procedūra atliekama tokia tvarka:

· pirmiausia oda nuvaloma, švelniai nušveičiama ir tonizuojama, po to atliekamas veido ir kaklo chiromasažas;

· pagrindiniams priežiūros etapams naudojamos aktyvios natūralios sudėties jauninamosios kompozicijos — specialus serumas ir kaukė, kurių pagrindą sudaro lašišų ir eršketų ikrai; 

· sritis aplink akis puoselėjama specialiai jai skirtu kremu.

POVEIKIS:
  • biologiškai aktyvios medžiagos iš juodųjų ikrų gerina ląstelių kvėpavimą, skatina kolageno ir elastino sintezę, aktyvuoja medžiagų apykaitą, stiprina antioksidacinę apsaugą;
  • grožio priemonių sudėtyje esantys veiklieji komponentai tonizuoja odą, aprūpina ją drėgme bei maitinamosiomis medžiagomis, ypač mikroelementais.  

Iš karto po procedūros pastebėsite išties džiuginančius rezultatus - vystanti veido, kaklo ir dekoltė srities oda atrodys atjaunėjusi, atsigavusi, sustandėjusi ir sustangrėjusi!